Bosnaexpres Doboj Jug - razno

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:01:16

mate

S317 HDH danas na liniji Zagreb - Teslic


LAV1894

Citat: ist  u Svibanj 28, 2009, 11:09:57
Dobra im je stranica, piše da od Livna do Splita voze za 33 minute  :) Izgleda da su postali avio prijevoznici


Da mi je samo znati gdje je ovaj našao podatak da se od Livna do Splita putuje 33 minute?????

Tlimfocit

danas u splitu na liniji katna setra

LAV1894

Citat: Tlimfocit  u Lipanj 12, 2009, 18:33:56
danas u splitu na liniji katna setra

Sigurno imaju dosta putnika . . .

ist

Citat: LAV1894  u Lipanj 12, 2009, 12:24:14
Citat: ist  u Svibanj 28, 2009, 11:09:57
Dobra im je stranica, piše da od Livna do Splita voze za 33 minute  :) Izgleda da su postali avio prijevoznici

Sunce moje, na njihovom je siteu ranije na voznom radu linije Teslić-Rijeka stajalo da voze spomenutu relaciju za 33 minute. Jesi li sada mirniji

Da mi je samo znati gdje je ovaj našao podatak da se od Livna do Splita putuje 33 minute?????

ahmoo

Danas na liniji TESANJ-SARAJEVO ovaj Neoplan
:D :) :D ;)

LAV1894

#81
http://www.bosnaexpres.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=63

U P O Z O R E N J E

Ne quotajte slike!!!
Hvala, tamlover

ist

Ovaj novi mi se čini polovan...
Nego, na ovoh Ahminoj slici, šta je ovo što viri desno od neoplana, ovo na čemu piše Faz

erobuss

Citat: ist  u Lipanj 30, 2009, 15:48:41
Ovaj novi mi se čini polovan...

Autobus je ganjc nov, ovako ga 'zapakiraju' za export  ;)

ahmoo

Citat: ist  u Lipanj 30, 2009, 15:48:41
Ovaj novi mi se čini polovan...
Nego, na ovoh Ahminoj slici, šta je ovo što viri desno od neoplana, ovo na čemu piše Faz
MB od FAZ TOUR-a ima tema pogledaj! Bas se dobro vidi tamo
:D :) :D ;)

CroHerc

Svaka čast BEX-u ;) na prinovi samo mi nije jasno kakve veze ima ova slika sa novim tourismom. ???

ahmoo

Citat: CroHerc  u Lipanj 30, 2009, 22:19:58
Svaka čast BEX-u ;) na prinovi samo mi nije jasno kakve veze ima ova slika sa novim tourismom. ???
Eh to se i ja pitam....Nista nas na ovoj slici ne navodi na Tourisma!
:D :) :D ;)

erobuss

Kupili su novi autobus, stavljen je u popis voznog parka. Ne kontam zašto ste uvijek sumnjičavi zbog nečega? MB-ovi koji se proizvode u Turskoj dođu sa ovim folijama kako se ne bi oštetio lak prilikom transporta.

CroHerc

#88
Citat: erobuss  u Lipanj 30, 2009, 22:34:31
Kupili su novi autobus, stavljen je u popis voznog parka. Ne kontam zašto ste uvijek sumnjičavi zbog nečega? MB-ovi koji se proizvode u Turskoj dođu sa ovim folijama kako se ne bi oštetio lak prilikom transporta.
Po čemu ti misliš da je neko sumljičav .   ;)    Ja mislim da su ljudi više iznienađeni novim tourismom nego folijama.  ;) :D

ahmoo

Ja nigdje ne vidjah znak od MB-a!
:D :) :D ;)