Laris, Ilirska Bistrica (Srečko Sanabor s.p.)

Autor Berlingo, Svibanj 20, 2010, 00:22:06

Berlingo

Prevozi in domača obrt Srečko Sanabor sp
Ilirska Bistrica, Harije 8b
tel. +386 5 7144262
www.sanabor.si




Prijevoznik iz Hajrija, iznad Ilirske Bistrice. Koliko sam do sad primjetio bavi se skolskim prijevozom. Osim ovog busa na slici ima BMC Probus, isto manji bus, a cini mi se, ali nisam siguran, da je u njegovom vlasnistvu i Renault Master.







Berlingo

Kao sta sam i pretpostavljao... Ali cini mi se da ima jos jedan manji bus, znnaci 3 i ovo na slici.

Berlingo

Glede foruma jako uspjesna srijeda. U Ilirskoj Bistrici uhvacena jos 2 vozila. Mislim da je to sad sav njegov vozni park, ali nikad se nezna.



Berlingo

Ima jos jedan manji autobus zlatne boje. Vidio sam ga jucer u Ilirskoj Bistrici, iznenadio me u voznji.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Pogledaj njegovu adresu i od Srecka. Iste su. Srecko cak ima i jedan autobus s ovakvim logom i to je taj sta mi nedostaje. Sad mi bas neke stvari tu i nisu jasne.

jesrib

Citat: Berlingo  u Travanj 17, 2011, 12:07:53
Pogledaj njegovu adresu i od Srecka. Iste su. Srecko cak ima i jedan autobus s ovakvim logom i to je taj sta mi nedostaje. Sad mi bas neke stvari tu i nisu jasne.

to su larisovi busevi. a neznam zašto jos nisu skinuli našu reklamu?
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Berlingo

Napokon evo i njega.

Mislim da su ovdje ipak u pitanju 2 mastera, a s njegovim vozilima je parkiran i MB, ex avtobusni promet Rizana i to na terminalu TIB.  No o tome nekom drugom prilikom.


shef

Već neko vrijeme viđam Larisove kanarince po Rijeci. Oni su kako izgleda trenutno jedina veza između Rijeke i Ljubljane. Supstitucija su željezničkoj vezi (autobusne direktne van sezone nema) Rijeka-Pivka-Ljubljana; pretpostavljam da voze samo do Pivke gdje je ionako presjedanje na vlak Koper-Ljubljana.

Meni se čini da je negdje blizu na vidiku kraj bilo kakvog putničkog željezničkog prometa u Rijeci.

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Srečko još putuje u raj, no korozija se gadno proširila po karoseriji...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Tourismo ex AP Rižana je u baš lošem stanju; umjesto blokiranog putničkog vlaka SŽ koji stoji na riječkom kolodvoru vozi na relaciji Rijeka - Pivka gdje se dalje presjeda na vlak za Ljubljanu. Doduše, u zadnje vrijeme tog vlaka više nema nego ima...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !