Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Majstor

431 limarija , bojanje i tapeciranje
433 sljedeći
605 pokrpan također
26 isto tako lim + bojanje
Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

431 nove rege..nisam još imao priliku uloviti ga sprijeda i iznutra, no vidio sam da ima mali gbr - ne veliki kao 430.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

IgorKlasik

-G- znači garaža odnosno da je u mirovanju?

MAN truck bus

G znači da ide za garažu, na prednjim i bočnim displejima piše "GARAŽA".
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ChRiStIaN

#964
468 na 282.

Boja totalno izblijedila na zadnjem kraju  th-down praona?
@ Autobusi Hrvatska @

EUROBUSZG

Cetke su toliko stare i toliko prljave da se ponasaju isto kao brus papir zato su svi busevi i tramvaji mat plave... U zetu mogu lakirati koliko hocu ali crosswayi izgledaju kao da su 3 godine stari a ne godinu...

MAN truck bus

Ha čujte, evidentno je da su prvi Crosswayi LE došli 2018., pa je logično da izgledaju starije od jedne godine. good_boy
Na 468 je boja vjerojatno otišla od topline. ;)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

Sve četke oštećuju lak, a ove stare pogotovo. A ZET-ovo lakiranje je ko i Trolejevo ziva katastrofa. Nabrzinu nesto pospricaju bez da ide u komoru zapeć boju i onda ju poslje četke nabrzinu unište jer nije bezbojni lak odozgora nego neki kvazi lak jeftinjava već u boji

smogovci.bbb2

A što tek reći o registarskoj pločici, ZET će ih svake godine morati mijenjati ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Citaro G Facelift gbr.185

Gbr. 186 dobio novi tapecirung, ali drukčiji od drugih Citara u APP.
Jučer vozio na 172 - polazak iz Črnomerca u 12.00.  ;D

Dreamwalker

#970
Prije par dana sam se nakon dugo vremena vozio u solo Citaru. Bio je #678. Rashod mu miriše na kilometar (ako se prije ne raspadne) pa ih treba pojačano fotkati jer mi se čini da ne budu još dugo.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Skankhunt42

Poznat mi je taj osjecaj. Neki dan sam se vozio u MB Connectu, nisam zapamtio garažni, autobus trebao biti u rashodu već godinama. Ne ulaže se više u popravke i mislim da čim dođu prvi novi solaši, kraj puta je za Connecta a i za solo Citaro.

marin

Citat: Dreamwalker  u Veljača 07, 2021, 17:26:11
Prije par dana sam se nakon dugo vremena vozio u solo Citaru. Bio je #678. Rashod mu miriše na kilometar (ako se prije ne raspadne) pa ih treba pojačano fotkati jer mi se čini da ne budu još dugo.
Apsolutno me to ne čudi s obzirom na način (ne)održavanja istih.
Prije 2 godine su neki već trebali u rashod, barem su u takvom stanju bili, pa su ih malo pokrpali ali to je samo površinski što bi se reklo.

vrba

Citat: Dreamwalker  u Veljača 07, 2021, 17:26:11
Prije par dana sam se nakon dugo vremena vozio u solo Citaru. Bio je #678. Rashod mu miriše na kilometar (ako se prije ne raspadne) pa ih treba pojačano fotkati jer mi se čini da ne budu još dugo.

Zanima me kaj nije bilo u redu s 678 kad si se vozio s njim? Vozio sam se s njim ljetos i nije mi se činilo da je u posebno lošem stanju.  hi

421

"autobus trebao biti u rashodu već godinama..."
"Prije 2 godine su neki već trebali u rashod..."
"Rashod mu miriše na kilometar..."
Ponosan sam što sam aktivni sudionik ovog foruma ;D
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln