Atlas, Dubrovnik

Autor dulib, Studeni 24, 2007, 16:09:00

kriticar

Citat: miky  u Siječanj 12, 2008, 00:06:33
Ne vidi se registracija, jeli DU961-CV DU962-CV?
Ne znam ,nisam zapamtio
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

zlikowszky

U utorak ujutro, jedan od ta dva bio i u Zaboku i kretao se u pravcu Zagreba.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

opal

Vidio sam večeras na ulazu u grad setru 417hdh sa njemačkim privremenim tablicama i vozi je atlasov vozač.Izgleda super samo je boje g..na.Valjda ide Atlas bijela boja.Tko prvi ode do garaže neka slika!Možda ih ima još?

kriticar

Citat: opal  u Siječanj 19, 2008, 20:15:10
Vidio sam večeras na ulazu u grad setru 417hdh sa njemačkim privremenim tablicama i vozi je atlasov vozač.Izgleda super samo je boje g..na.Valjda ide Atlas bijela boja.Tko prvi ode do garaže neka slika!Možda ih ima još?
Dobro na došao na novi forum.Odavno te nije bilo.
ipak radi se o samo jednoj polovnoj Setri S415HDH, kao što je bilo i najavljeno. ostale tri -četiri bi trebale biti dvoosvinke, naravno ako nađu povoljne polovne buseve


BTW
viđen je i sivi Opel Vivaro reg DU-429-EC sa natpisima ATLAS
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

miky

Ovaj sivi Vivaro je od Sixt Rent a car-a, koristio ga Atlas u sezoni, a SIXT je kao i Atlas pao pod ruke Adriatica net-a.
Večeras stiže još jedna prinova u ATLAS i to S 415 HD (srebrena) a kroz drugu sedmicu bi trebale doći još dvije i to još jedna HD i još jedna 415 HDH, sve osim ove su srebrene i sve osim ove su 420 KS, ova ima 8 cilindrični 435 KS i sve osim ove su obični mjenjač 6 brzina, a ova ljepotica ima 12 brzina automatic...

opal

Došla je i najavljivana siva S415.Malo mi djeluje ofucano jer nema ratkape, a na kotačima ima i korozije.Razbijena joj je šajba.Ali poznavajući njihove meštre to će biti "picikato" glavno da su počeli kupovati.

miky

Šajbu je slomila Torcida jučer popodne, ali bus djeluje solidno, slažem se za ratkape...

opal

Miky,oprosti daj nam informaciju što je bilo.Je li bus vozio Torcidu ili je slučajno upao u vatru (kolateralna žrtva).

miky

#23
Ne vjerujem da je vozio Torcidu Atlasov bus pa još usto i NOVI (NOVONABAVLJENA S 415 HD), vjerovatno oko Makarske naletio na skupinu razuzdanih Torcidaša, koji su napali vozilo Njemačkih reg. oznaka. BARBARI!

lerotai

takvi budala ima samo u hrvatskoj

ko bi doso na tu misao da napane autobus iz cista mira ( a pogotovo njemacki tablica)

no sikiriki

miky

Jesu li stigle ostale dvije prinove, S 415 HD i S 415 HDH?

opal

Provirio i vidio dvije setre serije 400 u garži i onu jednu ispred.

miky

Vidio sam ih i ja u garaži, ona od neki dan sa razbijenom šoferšajbom i još je stigla troosovinka iste boje. Ona prva što je došla troosovinka je vanka od prvog dana. Probaj slikati!

manoplan

Na stranici od Eurobusa imamo neke  slike 'novih' Atlasovih buseva
http://www.eurobus.eu.com/

atlasovac

zna li se kad će stići četvrta?