Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Majstor

301 je na popravku u Man Imp po ponudi
Samo mi sudite pošteno !

marin

Citat: smogovci.bbb2  u Studeni 16, 2018, 07:12:22
Netko je pitao gdje je g. br. 178. Danas vozi na 172. 184 je cijeli u reklami (nešto za nos) i vozi na 176

Već tjedan-dva vozi. Prvi dan u prometu nije niti Atron imao.

leonardo123

#617
Gbr. 552 nakon sudara na 268 dobio novu prednju masku i nove tablice: ZG 9063 GZ (danas prometuje na liniji 221).

CONECTO430

Gbr 552 je nakon popravka bio 3 dana u prometu, pa je opet imao sudar, nakon 5 dana opet popravljen
Idem samo jednu stanicu :D

jakov5

#619
Vrlo zanimljiv tapecerung (presvlaka, štof) na stolicama u zadnjem redu garažnoga broja 148.
Mene zanima zna li itko otkud je ovaj tapecierung skroz desno, odnosno da li su li NG312 po dolasku imali taj tapecirung ili je stolica ugrađena iz nekog drugog busa?
Ovo skroz lijevo pretpostavljam da je iz biodizela.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

Ivan

#620
Ti si sve pomiješao.
Lijeva presvlaka je ista s kakvom su i NG312 došli, iako su takve ako se i vide danas vjerojatno zamjenske, ali bilo ih je sigurno i na nekima koji dobili novi tapecirung. Većina autobusa od 94. do 06. je dolazila s tim uzorkom.
Ove ostale sive ili smeđe su stavljane bez posebnog reda, iako mi se ovo srednje čini kao najčešće korišteno, ali sve su zamjenska platna.

I fakat ne znam više zašto NG313 stalno zovete biodizel kad je to bila kratkotrajna faza u sad već skoro 15 godina službe. :p

tramvajac 92

Zato kaj su neki imali naljepnice 10ak godina?  ;D zašto zovemo O405(G)N kockice, možeš isto tak pitati. Jednostavno, neki busevi dobiju nadimke i oni se zalijepe. Kao što su Citelisi 12 i 18 m CNG često Šitlesi i plinjare, CC Urby je kokošinjac, Urbanwayi su poslali Urbani... i tak.

jakov5

Citat: Ivan  u Studeni 29, 2018, 16:48:20
Ti si sve pomiješao.
Lijeva presvlaka je ista s kakvom su i NG312 došli, iako su takve ako se i vide danas vjerojatno zamjenske, ali bilo ih je sigurno i na nekima koji dobili novi tapecirung. Većina autobusa od 94. do 06. je dolazila s tim uzorkom.
Ove ostale sive ili smeđe su stavljane bez posebnog reda, iako mi se ovo srednje čini kao najčešće korišteno, ali sve su zamjenska platna.

A s lijevom presvlakom nisam ni jednog vidio  ;D. Ja sam oduvijek mislio pošto ta presvlaka u sredini prevladava u NG312 da je to njihova ali eto.
Ali najviše me zaintrigirala ova skroz desno;D, to nisam dosad vidio  umnik2
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MAN truck bus

338 ima novu prednju masku i garažni broj manjeg fonta u gornjem lijevom kutu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

conecto

Prekjučer na tehničkom pregledu u Kovinskoj nekoliko MAN-ovih kocki, znači ostaju i dalje...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Ostaju do iduće nabavke koja bi trebala nekoliko zglobnih dati i APPu. U Dubravi sad ima samo 3 (?) zglobna busa bez ugrađene klime u putničkom prostoru. APP ima bar 10 (NG 312, 155).

Usput budi rečeno, skinut je 741 sa 114, sad je solo.

MAN truck bus

1 je.
Kockice su sve na skupu i više uopće ne izlaze van. 530 ima klimu samo za vozača koja je neispravna poduži period.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Oko 15:55 je 137 ostao u kvaru na stanici Fallerovo (prema Jankomiru). 3. vrata se nisu htjela zatvoriti.

jakov5

Zna li se sudbina garažnog broja 153? Koliko se sjećam, išao je na procjenu. Je li otpisan?
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

marin