Povijest Croatia busa - ex Zagrebački transporti

Autor gaspa, Prosinac 04, 2007, 11:07:08

Tomek

Nažalost, odnedavno i ovaj Neoplan Cityliner N116 gbr 493 je dio povijesti.
Slika je Ivanova sa starog foruma, meni fenomenalna tako da evo je i ovdje:

fakincic

#91
Kao da je bilo jučer.
21. 5. 2009.; 507 čeka u Humu na Sutli 14,05 sati da krene za Zagreb
(polazna stanica je 50-ak metara od graničnoga prijelaza)


fakincic

http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=121.msg143731#msg143731

Evo, na poveznici je nekoli fotki s topica AP Imotski, ali neka se vidi kako izgledaju privatizacija, dokapitalizacija i ne znam što sve na - na hrvatski način. Nažalost, ove mercedese je obilježio i "neobičan" dolazak u Croatia Bus, poslije kojega je bio i onaj dugi štrak. Jadna smo mi država.

Paško

Malo povijesti s japanskih web stranica:

Lion's Star g.b. 610 -- danas u Autoprijevozu iz Mostara

0032 -- danas u Avanturistu iz Slavonskog Broda
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tamlover

Dubrava u Podravskoj Slatini 1993.

u ovom videu na 2:50:
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

fakincic

meni kao velikom fanu plavih buseva nakon ovoga bu teško zaspati, od 1990. do 2003. vozil sam se s gotovo svim garažnim brojevima, čak su i koručulanska visoka dubrava, mercedes i citiyliner znali biti u sezoni na straži u 8.30. Jedino na redovitoj liniji nikad nije bio megalajner, ali ipak prije nego je prodan, i ta je krstarica bila u Pregradi, vozila je maturalac srednju školu pregrada.
tamlover, fala za ovu fotku
miris nafte i ulja ili čega već u tim dubravama - neprocjenjivo

jadrantrans vrgorac

Trebam malu pomoć, jel netko zna jel Croatia bus a prije Zagrebački Transporti imali kojeg neoplana troosovinca od ovih nabavljanih krajem 80-ih i početkom 90-ih godina?

fakincic

Mislim da je bio 481 Neoplan Skyliner

Kaj se tiče Zagreba,
Krajem 1980-ih kupljeni su oni tzv. Univerzijadini cylineri, pa poslije povišene dubrave i dubravini neoplani, onda ona serija citylinera s garažnima 485-494 oko 1993. i Mercedesi 404 negdje poslije 1993. poslije čega je bio štrajk. negdje poslije Megaliner, i onda su bili oni rabljeni translineri 505-513 te skylineri 514, 515, 516
ZG740VS Skliner, e to nisam siguran, je li on s katnom ljubičastom (?) Setrom došao iz Croatiaturista

NEka me netko ispravi i/ili dopuni.

jadrantrans vrgorac

Sorry nisam napomenuo da mislim na citylinera!

shef

Dani ponosa i slave koji će valjda opet doći (bus-und-bahn.com)


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

TAM

Neoplan Megaliner


Izvor:beku-bildarchiv.de
Dani ponosa i slave!
    

tamlover

#101



Ajme kakav osjećaj... Dubrava Zagrebačkih transporta u mom dragom Legradu 1990. koju sam našao u videu na kojeg sam slučajno naletio. Vozio sam se nekoliko puta tih godina ZG - Legrad i obrnuto i za to mjesto ZGT pa kasnije CB zaista je bio slamka spasa. S gubitkom linije za ZG počelo je strašno propadanje mjesta.

Evo Dubrave u nekoliko kadrova od 6:24 na dalje u ovom videu:


U drugom videu negdje iza 12:00 najprije se vidi ČZT-ov TAM koji je vozio za Koprivnicu, a nakon toga iz mraka dolazi mrcina, tada glanc novi Neoplan! Još uvijek ZGT, godina je 1991.:
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan1983


tamlover

U Splitu prije 2004. (prije rušenja zgrade Jugoplastike pokraj koje prolazi):
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

peron24

Imam pitanje za poznavatelje povijesti Croatia busa. Da li je CB ili bivši Croatiaturist imao ikakve bijele autobuse sredinom 90-tih? U ljeto 1997 vozio sam se na sezonskoj liniji Split-Šibenik-Zagreb u bijelom autobusu strane proizvodnje reg. ZG-495-TU. Polazak iz ST je bio u 19:30. Bus bi mogao biti nekakav MAN iz tog vremena. Tablice su tada bile friške i vidim da su ubrzo mjenjane. Siguran sam da nije Mercedes O404 a niti domaći Eurobus AV120. Vidio sam ga još jedanput u Splitu u proljeće 1998. Imao je na zadnjoj šajbi nekakvo sunce i palmu.