Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

shef

Danas sam na 593 primjetio novu tabelu linije:
6 Podvežica - Centar - NOVO NASELJE !

Opet se počelo ludovat s nazivima. Trebalo je puno godina i dva preseljenja okretišta da konačno to nesretno Novo Naselje nestane s petice, kad evo njega opet na šestici.  >hammer<
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

KRNJEVO NN je bio sasvim solidni naziv

MAKI

 Pa bilo je i vrijeme da pocnu razlikovat taj dio Krnjeva od onoga di prolazi dvojka i ostale linije.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Baš su izabrali pravi toponim za napravit razliku. Onda možemo očekivati da i linija 14 dobije samo naziv NOVO NASELJE bez prefixa Mavrinci, isto kao što ga može dobit i 10A, kao i već spomenuta linija 5, a bogami i u Dražicama postoji isti "kvart"

ikar

A i linija 18B staje u Novom Naselju Ćikovići  ;)

Boki651

Pa i 7a je na zapadnoj strani u Novom Naselju. ;D Glup naziv u najmanju ruku.

NP-549

#6
Jedna loša sa Transadrije,  monotral na 7A

M.A.N. boy

Jedno pitanje, pošto nisam u toku sad. Al vidio sam  snimku ovu sa htv-a, jel su to preselili tablu za prijevoz učenika s desne na lijevu stranu busa ( konkretno naprijed na 686) a i čini mi se i iza na haubi motora, prije je bila unutra.

tramvajac 92

Bolje je da je vani, da nebi neovlaštene osobe (djeca) navlačile tablu za školski prijevoz

MB Citaro

pa i sada zna nekad ta tabela biti bez razloga otvorena na zadnjoj pa čak i prednjoj strani

mivano

sa http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Rijecki-maturanti-na-ulicama-naguravali-se-s-policijom-razbijena-tri-autobusa-i-izlog-knjizare

"Do 14 sati oštećena su i tri gradska autobusa. Na liniji 10 bocom je razbijen prozor, a isto se dogodilo i opatijkom autobusu, unatoč policijskoj pratnji, dok su na autobusu 3a uništene dvije plafonjere, krovni prozor i prekidač zvona."

dragec52

  Haj. Čitam u Jutarnjem vijest koja neće obradovati moje poštovane kolege. Da neprepričavam pročitajte samo ovaj odlomak--                                                                                                                     Iako se radna skupina koja će raditi reviziju takvih zaposlenika formira i tek će za mjesec dana imati konkretnije nacrte zakona, doznajemo da će se prava gotovo sigurno ukidati vozačima autobusa i tramvaja, ribarima, roniocima i opernim pjevačima, a novi će zakon, iako još nema preciznih procjena, sasvim sigurno donijeti uštedu.

421

Citat: dragec52  u Svibanj 20, 2012, 09:16:04
  Haj. Čitam u Jutarnjem vijest koja neće obradovati moje poštovane kolege. Da neprepričavam pročitajte samo ovaj odlomak--                                                                                                                     Iako se radna skupina koja će raditi reviziju takvih zaposlenika formira i tek će za mjesec dana imati konkretnije nacrte zakona, doznajemo da će se prava gotovo sigurno ukidati vozačima autobusa i tramvaja, ribarima, roniocima i opernim pjevačima, a novi će zakon, iako još nema preciznih procjena, sasvim sigurno donijeti uštedu.

Ima još nade temeljem NN 71/99  članak 6.
(2) Poticaj za utvrđivanje, odnosno ukidanje radnih mjesta i zanimanja na kojima se staž osiguranja računa s povećanim trajanjem, može dati poslodavac, sindikat i Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje (u daljnjem tekstu: Zavod).
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MSX

http://www.facebook.com/pages/autotrolej/218673744661

Sudeći po odgovorima tobože "Autotroleja", pretpostavljam fejkani account. Još da je nekoga u toj firmi tko bi poduzeo nešto u vezi ovoga. Možemo mi govoriti o Autotroleju i dobro i loše, ali kako bi sigurno tražili sankcije za fejkane izjave u novinama, trebali bi toliko biti ažurni i na društvenim mrežama. Ili barem onoj najrazvikanijoj...

Shole

Normalno da je lažni.  Postoji i pravi al ima neko komplicirano ime. Navodno se mora zvat točno kako se i firma službeno zove. Nešto "KD Autotrolej za prijevoz putnika......"