Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

man323

A kud mu je ranije nestalo slovo E sa Prometova loga?

sniff

Nije li bolje da na linije 37 i 38 stave nekog Citara ili Classica  ???

Lion's Driver

#1097
Oni vrte vozače (svaki tjedan počevši od nedjelje) sad je samo stvar šta ko vozi...pa koga zapadne 37 ide svojim busom al većinom vrte vozače sa harmonikama... Tako mi je reka prijatelj šta mu je pok. otac vozio u Prometa.

Sule

#1098
Meni otac vozi u prometa ali u Trogiru :D Nekad u jednom danu ode na Ciovo, Marinu i Ljubitovicu sve  zavisi kakav dobije vozni red nije da vozi samo jednu liniju cilu smjenu.

RegioBus

Vidija san danas #688 u remontu i još uvik ima tablice...

Sule

#1100
#147 mnogo bolje izgleda i ocuvanije od svog brata  #148



#240 i u odlasku #254



Sule

Danas na par buseva primjetia sam papir sa natpisom "BIS" pokraj ploce sa brojem linije. Sta im to znaci?

podgora

Citat: Sule  u Rujan 16, 2016, 08:53:15
Danas na par buseva primjetia sam papir sa natpisom "BIS" pokraj ploce sa brojem linije. Sta im to znaci?
Falio buseva pa stavili njih bis ti znaci kad je upadne iznenada

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Sule

Citat: podgora  u Rujan 16, 2016, 08:59:12
Falio buseva pa stavili njih bis ti znaci kad je upadne iznenada

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ok hvala na objasnjenju ;)
Pa danas u ovo kratko vrime ja mislim 3 razlicita busa sa tim natpisom sam vidia.

tramvajac 92

Zanimljivo, obično su BIS vožnje na međugradskim linijama prije praznika, a ne na gradu/prigradu.

RegioBus

Taj BIS npr.često bude na gb.198 jer on radnim danima vozi l.37 i onda ide na neku prigradsku liniju i uvik to ima.

myildirim129

Nikad mi nije bilo jasno kako se uspije primjerice na lion cityu ispast ratkapa?! Uz to sto nedostatak ratkape kvari vanjski izgled busa, prometa to uopce ne briga...zalosno je da vecina lion city i lion classic iz 2007 nemaju ratkape izgledaju stariji jos 10 godina...

man323

Kopče što drže MAN-ove ratkape na kotaču su preslabe i onda lako otpadnu, a nova košta preko tisuću kuna tako da se ne isplati ih mjenjat.
Na Citarima je to bolje rješeno.

Neko

Citat: man313  u Rujan 17, 2016, 09:02:57
Kopče što drže MAN-ove ratkape na kotaču su preslabe i onda lako otpadnu, a nova košta preko tisuću kuna tako da se ne isplati ih mjenjat.
Na Citarima je to bolje rješeno.

Potpisujem do u riječ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Paško

Kad smo već kod ratkapa, vidio #275 bez stražnje lijeve.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!