Automobili - razno

Autor Tomek, Travanj 28, 2011, 12:15:54

Tomek

I dok u Hrvatskoj nije mogla proći homologaciju, nego se samo njena kraća 3-vratna inačica mogla i može kupiti, u Crnoj Gori sam sreo više primjeraka 5-vratne Lade Nive  :D



tomekk

Evo jedna fotke od danas (valjda može u ovu temu).
Rađe bi bio za volanom nego da čitam natpis "Slijedi me"  :P

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Ova dva jučer bila kod mene... palo dvije kile škampa, a kad je trebalo platit: kartica 1 odbijena; kartica 2 odbijena  good_boy





Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

COVIK

Ma koga briga šta na tabli piše  >hammer< sastali se njemački i balkanski merđaši :)evil

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

tramvajac 92

Ovakva dva primjerka se ne viđaju često zajedno..

tomekk

Službeno forumsko vozilo   ;D

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

COVIK

Vidi vidi dodatne opreme,ima čak i rikverc svitlo

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Shole

Full oprema je ovo.  Mogu se kladit da je prvi vlasnik i da je garažiran.  Vidi kako se sviti zadnja hauba

COVIK

Meni na satu kazaljka na 100km,koliko li je tek ovaj stroj vozija :)evil,široke gume,spušten,kladim se i da je 850kubika buljimir

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Marek


COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tomek

Nissan Navara relly izvedba danas na ZG obilaznici solidno jurila

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

shef

Nisam imao pojma da netko uvozi Tatu u RH!
Inače, ne znam čemu ovaj smajlić s kolutanjem očima za firmu koja drži Land Rover i Jaguar, a što se našeg dijela tiče i http://www.tatahispano.com/?lang=en
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic