Automobili - razno

Autor Tomek, Travanj 28, 2011, 12:15:54

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Djedica odmara...



...dok unuk luduje ;D

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tomek

Ovu Alfu Romeo Zagato ima neki čovjek iz centra Zagreba te ju se stalno može vidjeti u centru. Sjajno izgleda


COVIK

A ja mislija kad imaš mercedesa da ne treba guranje buljimir

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

shef

Ovim novijima da, ovom sigurno ne + 100 puta bolje izgleda:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

COVIK

Da i moj tata ima puno para i uz to je i gradonačelnik a i saborski zastupnik i ja bi vozija ovako nešto >hammer< >hammer< >hammer<

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

peron24

A tatica nemože stavit svoje inicijale na tablicu jer slova sa dijakritičkim znakovima mogu ići samo za oznaku grada, a ne na kraj naručene tablice ;D

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Ovakvo nešto se ne viđa svaki dan. Službeno je bio dostupan samo u Japanu. Mitsuoka Viewt Convertible na osnovi Nissan Marcha (odnosno eropske Micre).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Ovako nešto se događa svako ljeto u zagrebu: voziš se po tramvajskoj pruzi (i kršiš propise) i onda odjednom nestane betonskih blokova uz prugu i zajašiš tračnice  ;D

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

passat238

Imao je namjeru napraviti nešto ali rezultat je bio koban na ovom tuningu  >hammer<

Paško

Jedan Camaro splitskog vlasnika
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Nova Škoda Rapid,danas ih je bezbroj na promotivmoj vožnji po Splitu,Omišu...

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...