BMW vs MERCEDES

Autor Slavuj, Srpanj 12, 2009, 12:42:59

aaaaa

Citat: Slavuj  u Srpanj 14, 2009, 09:24:20
Citat: busfan  u Srpanj 13, 2009, 22:39:10
Odlicno si izabrao, dosta se raspitujem za taj auto i uglavnom su svi prezadovoljni. Inace su sve zadnje serije najbolje. Isto tako sam cuo da prve serije E klase(W211) imaju problema, tako da sigurno nisi pogrijesio ;)

Mercerdesove prošle generacije su imale jako velikih problema s hrđom. puno ljudi su oduslali od te marke zato sto su skupo platili automobil a hrđao im je kao jedan stojadin. jednom me bio pokupio taksista sa proslim modelom S-klase i bas sam ga o tome pitao i rekao je da je vec mjenajo dvoja vrata zbog toga.

Tačno je i to važi za sve serije od 93 pa do 98 ili 99 zaštita je urađena slabo i jako brzo su prohrđavali.
Ne znam šta da kažemm sve je to relativno od čovjeka do čovjeka, ne čuvaju svi isto auto. Ja sa npr nedavno svoje vozilo zaštitio kobitom i vosokom cijelo vozilo (naravno ono sto se inače zaštićuje) iako nisam imao neke prijeke potrebe za tim. Perem ga i voskujem poslije svake kise na snijegu ga ne vozim mnogo vrlo malo tako da je veća mogućnost da će trajati duže nego kod nekoga ko se dušmanski odnosi prema njemu....

aaaaa

Citat: busfan  u Srpanj 13, 2009, 22:39:10
Odlicno si izabrao, dosta se raspitujem za taj auto i uglavnom su svi prezadovoljni. Inace su sve zadnje serije najbolje. Isto tako sam cuo da prve serije E klase(W211) imaju problema, tako da sigurno nisi pogrijesio ;)

Ne znam da li mislimo na istu E klasu moj izbor je bila E klasa koja se sa manjim dizajnerskim novitetima radila do ove godine. Nisam čuo da su imali nekih problema međutim nikad se ne zna sve je moguće.
Skoro je jedan moj poznanik kupio e klasu 2003. godiste za 25000 međutim vozilo je preslo milion kilometara garant. Kupio je krša običnog. Meni kao osobi koja jako vodi računa od održavanju vozila je neshvatljivo kako se vozilo za kratko vrijeme može uništiti u onolikoj mjeri. Unutra je kao u štali volan "oguljen" tabla cockpita isparana, obloga ručice mjenjača poderana ma užassss....ali  znaš kakav je naš narod. njemu je bitno da među rajom može reći da vozi E klasu a to što mu je vozilo grob občini to je druga stvar :) :) :)

busfan

Ja mislim na w211, a taj drug jel uzeo w210 ili w211? Mislim je onaj model od 96-97 samo sto je redizajniran 2000. ili noviji?

aaaaa

Citat: busfan  u Srpanj 14, 2009, 16:04:22
Ja mislim na w211, a taj drug jel uzeo w210 ili w211? Mislim je onaj model od 96-97 samo sto je redizajniran 2000. ili noviji?

Ma nije buraz... u pitanju je nova verzija ona koja se počela raditi krajem 2002. pa do ove godine sa manjim novitetima..

busfan

Citat: aaaaa  u Srpanj 14, 2009, 16:47:10
Citat: busfan  u Srpanj 14, 2009, 16:04:22
Ja mislim na w211, a taj drug jel uzeo w210 ili w211? Mislim je onaj model od 96-97 samo sto je redizajniran 2000. ili noviji?

Ma nije buraz... u pitanju je nova verzija ona koja se počela raditi krajem 2002. pa do ove godine sa manjim novitetima..

Na taj sam i mislio taj prve serije imaju dosta problema, jos kao ako je odrzavan kao taj bice mu zao sto nije dodao jos 10-15000 :-\

Shole

Citat: Slavuj  u Srpanj 14, 2009, 09:20:22
Citat: Shole  u Srpanj 13, 2009, 16:10:25

Ma nebi valjda !? !? !?  Pa kod nas to voze još samo cigani.  Čak su i janjevci prešli na novije

E stari moj danas je skuplja ta kocka M3 nego E46 M3. Taj auto je najbolji vozacki M/// ikad proizveden (izuzev M3 CSL kojem skidam kapu)
To možda i voze cigani ali meni je zao tih auta koji su dobri a i siguran sam da cigani ne voze M3. da ovo kazete na BMW forumu sto ste tu rekli bi vas odmah banirali(bez uvrede). tamo ima kockica koje su sređene i pažene kao rijetko koji auti u RH a to je sve s ljubavlju ;)

Da, tu imaš pravo.  Cigani ne voze M3, nisam toliko ni išao za tim, mislio sam na klasične trojke kockice.  Ima ih ko u priči u giganskom naselju.  Onda još naseru na njih nekakve spojlere valjda od kadeta ili ascone i zabiju ga do poda i naviju unutra "Otišo si, sarmu probo nisi".  Kako ti se neće zgadit kockica brate mili. 

Slavuj

#36
Citat: Shole  u Srpanj 14, 2009, 19:03:21
Citat: Slavuj  u Srpanj 14, 2009, 09:20:22
Citat: Shole  u Srpanj 13, 2009, 16:10:25

Ma nebi valjda !? !? !?  Pa kod nas to voze još samo cigani.  Čak su i janjevci prešli na novije

E stari moj danas je skuplja ta kocka M3 nego E46 M3. Taj auto je najbolji vozacki M/// ikad proizveden (izuzev M3 CSL kojem skidam kapu)
To možda i voze cigani ali meni je zao tih auta koji su dobri a i siguran sam da cigani ne voze M3. da ovo kazete na BMW forumu sto ste tu rekli bi vas odmah banirali(bez uvrede). tamo ima kockica koje su sređene i pažene kao rijetko koji auti u RH a to je sve s ljubavlju ;)

Da, tu imaš pravo.  Cigani ne voze M3, nisam toliko ni išao za tim, mislio sam na klasične trojke kockice.  Ima ih ko u priči u giganskom naselju.  Onda još naseru na njih nekakve spojlere valjda od kadeta ili ascone i zabiju ga do poda i naviju unutra "Otišo si, sarmu probo nisi".  Kako ti se neće zgadit kockica brate mili.  

da,nažalost toga ima dosta,zato su i kockice dobile takav status  :'(

a mozda cigani i ovo naviju:

Resio sam da nabudzim yuga

mate

Presmjesno... ;D ;D

evo jednog isto videa vezanog uz Rome

e55 drifting pozarevac cigani

Slavuj

hahahah sad je on faca s tom mečkom.

al dobro necemo vise o ciganima,pricajmo malo o BMW-u  ;D

M5 G-Power:

BWM M5 G-Power Hurricane Teil1

netko

Ma nemogu virovat o čemu vi pričate. ;D ;D
Koji BMW,Mercedes,nema ništa bolje od Yuga 45. ;) :)
Da vidite samo kako ide. ;D ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

CroHerc

Kocka je kocka ko god ju vozio . Ona je simbol driftanja i kao što je neko  spomenuo najlakše ide u stranu .

Tko god to sa kockicom nije probao preporučio bi mu da u budućnosti proba . To je sjajan doživljaj .

Sigurno ću sebi kupiti jednu u budućnosti za svoju dušu . Pa nek stoji u garaži za posebne prilike .

BMW M3 KOCKICA PRIVATNI SNIMAK

obelix

ova kockica NIJE M3 niti po mraku u tunelu .

conecto

Citat: netko  u Srpanj 14, 2009, 21:43:58
Ma nemogu virovat o čemu vi pričate. ;D ;D
Koji BMW,Mercedes,nema ništa bolje od Yuga 45. ;) :)
Da vidite samo kako ide. ;D ;D

Još prije par godina imao sam Yugo 45 kao drugi auto za otići tu i tamo iza ćoška. Uz jeftine dijelove, održavanje sam svoj majstor i malu registraciju zbog male snage odličan auto za tako nešto. Znao sam ponekad doći s njim po klince u školu. Ostali klinci bi se gotovo potukli da se povezu sa mnom. Pruža neki neposredni osjećaj vožnje kakav oni u ovim današnjim autima nikad nisu ni mogli osjetiti.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#43
Citat: aaaaa  u Srpanj 14, 2009, 13:46:44
Tačno je i to važi za sve serije od 93 pa do 98 ili 99 zaštita je urađena slabo i jako brzo su prohrđavali.
Ne znam šta da kažemm sve je to relativno od čovjeka do čovjeka, ne čuvaju svi isto auto. Ja sa npr nedavno svoje vozilo zaštitio kobitom i vosokom cijelo vozilo (naravno ono sto se inače zaštićuje) iako nisam imao neke prijeke potrebe za tim. Perem ga i voskujem poslije svake kise na snijegu ga ne vozim mnogo vrlo malo tako da je veća mogućnost da će trajati duže nego kod nekoga ko se dušmanski odnosi prema njemu....

Čekaj, skupo platiš jedan Mercedes a onda mu još budeš rob?! Prati ga poslije svake kiše?! I Ne voziti ga po snijegu?! Pa auto mi najviše i treba kad padne snijeg, ne samo da ga ne moram gaziti do koljena, već i zato što je čitav promet tad u banani kao i javni prijevoz.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Citat: conecto  u Srpanj 16, 2009, 09:27:13
Citat: aaaaa  u Srpanj 14, 2009, 13:46:44
Tačno je i to važi za sve serije od 93 pa do 98 ili 99 zaštita je urađena slabo i jako brzo su prohrđavali.
Ne znam šta da kažemm sve je to relativno od čovjeka do čovjeka, ne čuvaju svi isto auto. Ja sa npr nedavno svoje vozilo zaštitio kobitom i vosokom cijelo vozilo (naravno ono sto se inače zaštićuje) iako nisam imao neke prijeke potrebe za tim. Perem ga i voskujem poslije svake kise na snijegu ga ne vozim mnogo vrlo malo tako da je veća mogućnost da će trajati duže nego kod nekoga ko se dušmanski odnosi prema njemu....

Čekaj, skupo platiš jedan Mercedes a onda mu još budeš rob?! Prati ga poslije svake kiše?! I Ne voziti ga po snijegu?! Pa auto mi najviše i treba kad padne snijeg, ne samo da ga ne moram gaziti do koljena, već i zato što je čitav promet tad u banani kao i javni prijevoz.

A to su ti oni koji ne kupe auto, nego auto kupi njih.
Stavi si ga u regal pa mu neće smetat ni kiša ni snijeg, a i trajat će ti duže