BMW vs MERCEDES

Autor Slavuj, Srpanj 12, 2009, 12:42:59

Slavuj

Bolje polovni Njemac nego neki novi francuz ili španjolac a da ne govorimo o kinezima.  Moj san je kad zavrsim faks i zaposlim se kupiti si BMW E36 M3 ili E34. To su prave mrcine i uz pravo odrzavanje ce vozit jos dugo dugo.

Berlingo

Svako ima pravo na svoje misljenje i zato sam ga napisao. To je moje pravo. A tebe molim da mi ne proturjecis jer ja nisam tebi i ne zelim tako nisko pasti da udjem s nekim ovdje u konflikt. Toliki idiot nisam.

netko

#77
Novo je ipak novo,to će ti većina reći. ;)

Mada BMW ako se održaje je nešto približno kao novom autu i na tome svaka čast,tu se pokazao kao pravi kvalitetni auto i ja im na tome zavidim. :)

Ali opet nebi uzimao BMW-a starijeg od 10 godina. ;)

Kad završiš fakultet sigurno nećeš moći to voziti jer niti jedan BMW nema snagu do 75kW. ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Nešić

#78
Ja već 4 godine vozim Audi A6 karavan 2001 godina proizvodje.. U principu zadovoljan sam vozilom.. koliko je kod mene samo registracija i redovan servis i promena ulja nisam imao nekih ozbiljnih problema.. Jedan udes je preživeo..
a između ova 2 brenda pa vozio sam i jedno i drugo.. e sad više volim BMW pošto sam ja onako malo na gasu.. al ipak je Mečka neprevaziđena od uvek gospodsko vozilo!

Winamp

U mojoj familij nije bila niti jedna mečka al je zato BMW-a bilo ko u priči. Meni se sviđa stara M3-ca i veliki sam fan bmw-a

boris

Ja sam skoro kupio mecku C 180 benzinca sa 130 ks i prezadovoljan sam.

gjuro



evo jedan snimak o izdrzljivosti starijieg bmw-a,jeste da je na kraju motor otisa ali pogledajte koliko mu za to treba,a sicam se prije dva lita dode talijan ispred diska sa novim mercedesom cl 63amg mi ga pitamo mu da malo gasa zatuko dva puta u blokadu i puko mu cili blok motora.nista protiv mercedesa ili novijih auta ali ja virujen radje starijim bmw-ima i meckama nego novijima kad su bili jos poznati po svojoj kvaliteti i to zasluzeno!!!

Nešić

Takozvani Svemirac ili Fantom kako ga ko zove, imao sam takvog 318 klasika je bio trula višnja boje. Jedino što kod starijih Bembara uključujući i ovaj model kad se kupuje mora dobro da se gleda limarija jer je to slabija tačka (naravno ne kao kod starijih Opela). Moj kad sam ga uzeo bio je truo po rubovima i to sam sredio, e sad ne mora da znači da su priče ovaj rekao ovo onaj tamo ono uvek tačne ali ja sam naleteo na ono što sam čuo, posle Yuga prvi bolji auto za koji mi je finansijski i ćale pomogao pa sam se malo i zaleteo i naleteo na to što sam čuo ali dosta sam ja i prešao sa njim za 2-3 godine koliko je bio kod mene. Delovi jesu skupi to stoji, ali auto ide ko nevreme, ako hoćeš da budeš baja i voziš bembaru to košta. Imao sam posle njega i Mečku 124 Coupe 1992. godište auto ludilo 2.5 uzeo sam ga od rođaka koji je kupio nov vanserijski zbog motora po narudžbini pravljen bio je extra samo za registraciju sam morao na postave da istresem džepove i na kraju dolazim do Audia A6 1.9 TDI koji je kod mene već 5 god. i stvarno dobar auto. Redovan servis i nema da brineš da li ćeš ostati na putu. Opet nemci su nemci bilo koji između ostalog i 2 navedena brenda za razliku od Francuza koji su mogu reći i malo nepouzdani.

5AR


lussin

BMW je pretpostavljam i8,a Mercedes bi trebao biti jedan SL serije (SL,SLK,SLK AMG...)

maxkuki

BMW je i8,a Merc je AMG GT  ;)

sniff


Akisha

#87
Uvjek sam se drzao Mercedesa i tako ce ostati, jer ako bolje pogledate, vecinom BMWa uzimaju osobe koje bi se redovito sa njime da izvinete na izrazu kur*ile, ili izigravale sa istime.  nnee
Ja sad ne zelim nikoga ni vredjati (svako ima svoj ukus). Ja se drzim Mercedesa prvenstveno zbog toga što je auto gospodsko a i što pokazuje čari tokom voznje, uzivancije-comforta i itd.

I podrzavam Mercedese do 2005 godine, sve nadalje je čisto elektronsko izigravanje.

Leksa

Citat: Akisha  u Svibanj 13, 2017, 18:35:22
Uvjek sam se drzao Mercedesa i tako ce ostati, jer ako bolje pogledate, vecinom BMWa uzimaju osobe koje bi se redovito sa njime da izvinete na izrazu kur*ile, ili izigravale sa istime.  nnee
Ja sad ne zelim nikoga ni vredjati (svako ima svoj ukus). Ja se drzim Mercedesa prvenstveno zbog toga što je auto gospodsko a i što pokazuje čari tokom voznje, uzivancije-comforta i itd.

I podrzavam Mercedese do 2005 godine, sve nadalje je čisto elektronsko izigravanje.

Dijelimo isto misljenje.Znam puno osoba koje misle da su neko i nesto ako voze BMW