ATP Šibenik – povijest

Autor VISEON, Svibanj 12, 2013, 19:28:58

Paško

Još jedan članak iz Slobodne, ovaj put iz 1980. (hvala, DavorVis)

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Hvala, DavorVis. Ne znam vide li se ovdje šibenski autobusi, no neće škoditi:



Ovo je Sanos S14 starije generacije, a nemamo ga u popisu voznog parka. Je li ATP-ov pitanje je za Šibenčane:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

labudicaman

Ovo je Sanos 14, 1976. god. Vlasništvo Šibenke iz Šibenika trgovačkog poduzeća, kasnije poznatog SOUR Šibenika. Vozač Ante Tonko Zupanc, i danas šeta po gradu.
1066-2016

Paško

Bravo, labudicaman. Evo još slika iz Slobodne, ovaj put iz 1981.



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

labudicaman

Na fotografiji je sigurno plavi AS 3500 Elektre Šibenik ŠI 133-65 vjerovatno jedan od Šibenkinih 170 A 11
1066-2016

Paško

Bravo, ne sumnjam da ćeš znati prepoznati i ovog TAM-a iz 1982.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

labudicaman

1066-2016

Teutonic

Zanimljivo je šta se i nakon 40 godina vozači autobusa i dan danas suočavaju s istim problemom na tom ugibalištu,ništa se nije prominilo  ::|

peron24

Kome je pripadao plavi TAM Autokaroserija 190 A 11 P kojeg je 1996. kupio privatnik Zorzi Zi? ŠI-244-AG iz 1982. Kada je u ljeto '96 vozio banjadu na liniji Šubićevac-Tržnica-Solaris-Zablaće bio je dosta dobro očuvan. Znam da je Sour Šibenka imala plavi prigradski TAM Avtomontažu 190 A 11P isto iz 1982. i taj je sredinom 90-tih prešao u Autotransport (ŠI-852-AA, ŠI-377-14) i sjećam se tog busa još od 80-tih jer je bio sasvim plavi.

peron24

Slika iz Šibenskog lista u sklopu prvomajske čestitke 1981. Na pozicije odakle i ja često snimam nalazi se jedan od ukupno 11 Sanosa S14 starije izvedbe sa zaobljenim krovom iz cca 1974. U voznom parku su ipak prevladavali Tamovi.


Paško

Starija Dubrava slikana 1986.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

labudicaman

Ta je Dubrava kraj 1981. g., treća po redu i prva 1426, znači Mercedes OM 402 256 KS i sigurno najispravniji autobus. To je u ATP-u uvijek ovisilo o tome tko vozi, a taj su tada vozili Pajo Badžim i Branko Šupe, na slici.
1066-2016

Zadarsko dite

Legenda!

Ma, nesto se ipak zajeba, di je prva karavela bila, stric, di!!!!!!

Neka su ti vedri i veseli dani, strice! pivkan

Paško

Odlična priča i odlične slike u članku.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

conecto

Gledajućo komentare ispod teksta ne razumijem kako netko ovakvu divnu životnu priču okrene na politiku s kojom ovaj tekst uopće nema veze. Rekao bih da nema veze ni sa Jugoslavijom koliko s nekim drugim vremenima kad su ljudi naviknuti na teški rad imali mnogo manja očekivanja. Samim time bili su zadovoljni "s manje" pa im je i život bio manje stresan jer nije bogat onaj koji mnogo ima, već onaj koji malo treba.Većina današnje populacije radi mnogo manje, ima mnogo više i potpuno je nezadovoljna što im proizvodi stres zbog kojeg većina neće doživjeti takve godine, a kamoli voziti auto u 90-oj.
U svakom slučaju kolegi po struci želim sve najbolje te još mnogo godina i kilometara jednako kao njegovom predivnom "Fići" koji za razliku od većine današnjih auta nema klimu, ali ima dušu (slično vrijedi za ljude koji ih voze).
Nisam ni ja baš pupoljak, imam 31 godinu staža za volanom, ali je ugodno poslušati starije, a posebno kad im razum i u tim godinama očigledno funkcionira daleko bolje od mnogih mlađih. Na kraju želim još zahvaliti autoru ove predivne priče, očigledno ima još novinara koji nisu jedino sposobni zamarati nas svakodnevnim crnilom, a možda i nije sve tako sivo nego je greška u nama
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...