Samozapaljenja

Autor erobuss, Prosinac 17, 2007, 20:52:01

staypp83

Ne znam, nisam siguran, izgleda kao da je...
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

MAN SU220

to je taj a prodavo ga samo 100 eura ???

staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

miky

Samozapaljenje??? Pred sezonu su mu polupana sva stakla na S315HD...


jesrib

jeste temsa od izletnik celje.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!


nidi

Nazalost sve vise se privatnika okrece "ustedi" pomocu biodizela ali nazalost tu nastaju samo dodatni problemi poput brzih servisa, eksplozija filtera i pucanja cijevi sto se vjerojatno i ovdje dogodilo jer njihovi autobusi sve cesce ostaju u kvaru odkada su poceli voziti na spomenuto gorivo, a da ne govorim kako smrdi za njima, takozvane "friteze"... Ali nazalost stanje je takvo da se mora gledati gdje se lipa moze ustedjeti...
*****  V     O      L       V       O   *****

Tomek

Promet Makarska je zadnjih godina imao već toliko požara da se više neda ni izbrojati koji sve autobusi su gorili.

COVIK

Citat: Tomek  u Prosinac 22, 2012, 16:55:29
Promet Makarska je zadnjih godina imao već toliko požara da se više neda ni izbrojati koji sve autobusi su gorili.

Je je,sve je krenilo nekako nizbrdo.Gori gora gori borovina gori Matina imovina ;D
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

ist

Nebitno čija imovina gori, ovo je opasno za veći broj ljudi, a ne samo za Matu

Majstor

Citat: COVIK  u Prosinac 22, 2012, 17:38:12
Citat: Tomek  u Prosinac 22, 2012, 16:55:29
Promet Makarska je zadnjih godina imao već toliko požara da se više neda ni izbrojati koji sve autobusi su gorili.

Je je,sve je krenilo nekako nizbrdo.Gori gora gori borovina gori Matina imovina ;D

Vise bi im odgovaralo ime " Plamen Makarska "
Samo mi sudite pošteno !

Avtomontaža

Mislim da je u zadnjih pet - šest godina izgorilo više buseva nego trideset godina unazad moderniji autobusi, a gore čim prevale malo više kilometara. U čemu je problem, imaju li ti autobusi neki feler ili nešto slično?

čazmatrans_nova

Citat: Avtomontaža  u Prosinac 29, 2012, 23:43:02
Mislim da je u zadnjih pet - šest godina izgorilo više buseva nego trideset godina unazad moderniji autobusi, a gore čim prevale malo više kilometara. U čemu je problem, imaju li ti autobusi neki feler ili nešto slično?
Ne.. problem je u tome što je mehanika autobusa uznapredovala prema elektronici, a naša poduzeća su još vjerna svojim automehaničarima kojima je vrh složit TAM-a 260.. ;)