Autotrans – povijest

Autor 5AR, Prosinac 02, 2007, 16:08:24

ikar

Citat: Shole  u Kolovoz 02, 2010, 10:58:25
Može bit, mada mi je najprije Senj pao na pamet.  Prije će bit da je ovo tvoje.  Hvala na slici!

Meni je prvo palo na pamet Karlobag...

Berlingo

Moje je misljenje da je to Karlobag. Novi Vinodolski nema takvih kuca niti onih kamenitih brda. Senj je isto drugacji. Lijepa slika, svaka cast!

Zadarsko dite

Karlobag. Iza snimatelja je mul, desno od snimatelja i iza autobusa je hotel i restoran gdje se stajalo na pauzu.

buSHunter795

1075 još uvijek stoji kod Ses. Kraljevca; ali onih kampera baš i nema ???

Berlingo

Cijena autobusa je 8000 EUR. Mogao bi i za manje. Cak postoji i rezervni motor pod tu cijenu. Na autobusu nedostaje jedino anlaser. Dosta toga je promjenjeno na njemu. S obzirom na godine jako dobro izgleda i garantirano je u voznom stanju. Ako slucajno nekog zanima onda postoji osoba za kontakt. Gospodin se zove Ronald Petrovic. Broj mobitela je 091 2427247.


(pod nekim kutem ostatak GB-a)


I njegov najbolji dio.


Berlingo

Dugo godina vec stoji u mijestu Zalesina (Gorski kotar). Pcele jesu u njemu ali od prijevoza nista. Taj je davno odvozio svoje.


Shole

Kako znaš da je Autotransov ?

Berlingo

Po semi boja koje se sjecam iz mladosti. Na zalost ovo je slikano u voznji pa je kvaliteta losa. Iduci puta cu napraviti prekrsaj, upaliti sva 4, izaci i slikati. Provjerio sam, nisam u dometu kamera.

tamlover

Ovog ex 1075 sam slikao prošlo ljeto u Tribunju, pa zato i ŠI probne tablice.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Shole

IK-162 !  Bila 4 komada koliko je poznato.  689, 737, 770 i 793.  770 došao iz Poreča di je vozio plavu/zelenu lagunu, a navodno tamo bio još jedan solo sa 3 vrata.  Svi bili u PJ Crikvenica.  Stručnjaci za Ikaruse bi po usisima zraka mogli znat da li se radi o MAN-u ili o Rabi , mada većina vozača iz ATR-a tvrdi da je bila Raba unutra.  Ja osobno nevidim rešetke usisa ni na stupu između prvog i drugog velikog prozora na desnoj strani, a bogami ni na onom između 2. i 3. na lijevoj strani.

Shole

Za one koji ne prate cijeli forum, ex 960 u Varaždinu

Citat: penzic  u Rujan 30, 2010, 09:13:00
dubrava, garažni broj 72 na autobusnom kolodvoru u varaždinu



Tomek

Evo kako je završio TAM gbr 819 -- zna li itko više o ovome(gdje i kada, tekst nije o tom požaru)

http://www.rtl.hr/kod-rijeke-izgorio-autobus-petero-ozlijedenih-clanak-6277

Bari

Citat: Tomek  u Veljača 12, 2011, 00:04:33
Evo kako je završio TAM gbr 819 -- zna li itko više o ovome(gdje i kada, tekst nije o tom požaru)

http://www.rtl.hr/kod-rijeke-izgorio-autobus-petero-ozlijedenih-clanak-6277

Piše da je bus u vlasništvu Briona?
KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Ma to je MAN Lion's Coach koji se zapalio od Briona pred dve godine, ali on je sređen i opet vozi, a za ovaj TAM nemam pojma gdje i kad.

5AR

Tu je slika koja ne pripada tekstu, za tog Brioni-evog ne znam ali ovaj je izgorio na jadranskoj magistrali ispod nadvožnjaka poslije skretanja za Krk (gledano u smjeru kojim je išao taj bus).