IV-KO Trade, Marinovec [BJ], [KŽ]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 14:17:08

busfan

Ma moze se onaj popraviti, pogledajte kakav je ovaj bio, a sad vozi liniju iz Srbije za Austriju ;D
http://www.autotapetar.co.yu/galerija/Album3.htm

mate

Pa sve ovisi o tome sta ce gazda odluciti...ne znam kolike su sanse da ce se ici u njegovu obnovu...sve je moguce...vidim to po slikama tog obnovljenog Neoplana...vidit cemo...

erobuss

Može se ono vratiti u normalu  ;)

http://autotapetar.co.yu/galerija/Album3.htm

mate

#18
Pa slazem se s tom cinjenicom...samo onda nek ga oboji u neke druge boje...i nek nastavi dalje vozit s njime...

bmax

Njihov bus je gorio i prije 4 godine, i to je takođe bio transliner

mate

#20
Znaci,hoce ih...onda nemaju srece s Translinerima...tko zna mozda je problem u njihovom odrzavanju tih Translinera...

stipe15

#21
Njihov Neoplan Skyliner je rbina(krama,ruzina,kanta) kako želite - prošla je kraj mene i ja sam zamalo povratio od smrada od ispušnih plinova....

riko

autobus je star 10 god.

tomekk

koji?skyliner? pa on je stariji od 10 god
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

stipe15

Autobus je možda 88' ili 89' godište.Kakvih 10 godina prijatelju moj.

buSHunter795

#25
Primjedba :
ovaj skyliner prokišnjava na katu drugi red vozačeva strana.
on i ovaj Noge MAN 18 400 ponekad zamjenjuju čazmatrans ona linija rano ujutro iz Sudovca
dok cityliner crveni s kuhinjom (KŽ_700-AJ) zamjenjuje čazmatrans-križevci podravina-prigorje
uglavnom se mogu nači kroz zelinu...

oprostite kaj mi se neda uključivat caps lock da PIŠEM VELIKIM

Tomek

#26
Malo mi je pobjegao, ali novost je ova MAN Avtomontaža ex Herc Tours ex Boban



I jedina u Hrvatskoj S316HDS


Tomek

Ivko bus je kupio od Čazmatransa Neoplan Skyliner gbr234. To je onaj najstariji Skyliner u Čazmatransu(vodoravna stražnja svjetla) koji je ČZM kupio od Promet Makarske.

buSHunter795

E jedna stvar mi nije jasna. Taj Skyliner je bio ganc krem boje sa tablicama MA 620-U kad je došao negdje 2004/2005 :o Šta shema prometa Makarske nije bjeli sa ljubičastim, kao ČZ gb396 prije nove sheme  ??? onda je dobio tablice ZG 9817-AN, pa BJ 739-DU, pa sad od IvKinog Skylinera KŽ 181-Z... sječam se da je bio saav krem boje!

Tomek

Nema više te tablice nego ima nove KŽ-294-AU  ;)