Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

Dino

Danas kod Indexa u 12:10 414 odvoze u vječna lovišta.

mannas


mannas


Shole

Pa mogli su spremit ove stakla, a ne ih porazbijat.  Kad Armada poslije utakmice sredi 437, 451 i ekipu, onda neće bit stakala.
Evo još malo djelova onih u vječnim lovištima

shef

Citat: Kiki273  u Siječanj 23, 2008, 18:22:30
O.T.
Netko se naučio koristiti fotić  ;D
Kad kolega offtopičari, onda ću i ja. Kažu ljudi "stručnjaci za fotoaparate" da je Benq smeće. Bogme, fotke zaista nisu loše.

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Nakon što me jutros gadno potresla vijest o stradavanju našeg dragog kolege Bokija (želim ti što brži oporavak i da te što manje boli),  dobio sam još jednu gadnu breaking news. Naravno, nije baš usporedivo, ali je važno.
SANOSI GOTOVO!!!

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Iako je bilo slučajeva da smo prerano otpisivali neke buseve, za 493 mislim da bi moglo biti to. No, možemo to gledati i s vedrije strane-možda su novi u dolasku. 8) :P
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mannas

Je ! Sa Sanosima smo gotovi ! To bi bilo to od njih !

ikar

Citat: babaroga  u Travanj 10, 2008, 15:36:56
Evo molim i vas ako mi mozete pomoci , hitno mi treba prednja sajba za MAN 890, 1976 g., molim informaciju ako netko zna gdje se takova moze nabaviti, hvala ::|

Nebuš to našal u Rijeci. Ovdje nije bilo MAN-ova tog tipa.

ikar

Citat: mansg313  u Listopad 20, 2008, 17:52:22
Pitanje za riječane dali je gb 468 u prometu ili rashodu i kad je otišao ako je u rashod.hvala ;D

Itekako je živ... U petak je vozio umjesto 632 u prigradu.

Shole

Imaš dvije netočne tvrdnje u ovom postu.  Prvo,  još nijedna avtomontaža SG240 nije išla u rashod,  već samo one SG220, i to ne puno njih (6,7 komada od skoro 50),  a drugo,  487 je bio TAM.   Na koji bus si ti ustvari mislio? 

mansg313

#26
Citat: Shole  u Studeni 01, 2008, 23:49:35
Imaš dvije netočne tvrdnje u ovom postu.  Prvo,  još nijedna avtomontaža SG240 nije išla u rashod,  već samo one SG220, i to ne puno njih (6,7 komada od skoro 50),  a drugo,  487 je bio TAM.   Na koji bus si ti ustvari mislio? 
Slika je sa neta pa je nisam htjeo stavljat a i loše se vidi gb 4xx :)Jeli ovaj bus otišao u rashod

Shole

Mora se priznat da je dosta stara slika.  Već odavno ima tablicu Ri-***-MU.     Bus još uvijek vozi, i to istu tu liniju, školski prijevoz O.Š KASTAV, u suradnji sa Eurobusom 650.  A ovo je naravno  497

mansg313

Citat: Shole  u Studeni 02, 2008, 13:52:03
Mora se priznat da je dosta stara slika.  Već odavno ima tablicu Ri-***-MU.     Bus još uvijek vozi, i to istu tu liniju, školski prijevoz O.Š KASTAV, u suradnji sa Eurobusom 650.  A ovo je naravno  497
Znaci slika je dobra makar je sa neta :)

Shole

Piše odakle je, to je bitno.  A ne odrezat rubove i onda se pravit da je to tvoja slika (ne tvoja, ali ima takvih ljudi)