Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

setra

Citat: COVIK  u Listopad 05, 2010, 22:47:40
Svi busevi imaju crni flor na livom retrovizoru.Svaka čast prometovci.Samo da "promet" ko firma ne zaboravi na obitelj stradalog.
svaka čast onom ko se u datom trenutku sitija s obzirom kakva je atmosfera vladala jučer u garaži jer ipak se ovo ne događa svaki dan i ne ponovilo se .....Obitelji iskrena sućut

maky

Citat: COVIK  u Listopad 05, 2010, 22:47:40
Svi busevi imaju crni flor na livom retrovizoru.Svaka čast prometovci.Samo da "promet" ko firma ne zaboravi na obitelj stradalog.
Nije neka fotka, ali vidi se simbolična gesta i barem na neki način iskazano poštovanje poginulom mehaničaru:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

U ponedjeljak u Dogradama (kraj Marine) na liniji 48 kamenovan g.b 247. Na par mjesta napukla šofer šajba, i onda u utorak ujutro vjerojatno poslan u Split na popravak...sad njegove linije uglavnom vozi g.b. 100.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

BARCODE

#138
Ova tragedija koja je zadesila Promet Split i zavila u crno obitelj stradalog mehaničara govori nam da svi mi radeći godinama za dobrobit ovog našeg društva i zajednice svaki dan odlazeći na posao riskiramo  svoje živote ma kako to banalno zvučalo.
Obitelji i prijateljima pokojnog iskrena sućut.
Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

kico101

S obzirom da i sam radim u firmi sa velikim rizicima stradanja, potpuno razumijem da ponekad jednostavno ne možeš izbjeći nesreću. Mnogo toga se dogodi u trenutku da ne možeš reagirati. Sućut obitelji preminulog.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Bole

"U trenutak da ne možeš reagirati", baš tako kico 101, to je takav posao gdje je nemoguče predvidit neke stvari i događaje....nažalost.....

Majstor

Jel to Gbr 170  / POLI / gorio u Kastelima
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92


kampanjac


maky

Koliko znam, ova 2 dana zbog "proslave" Hajdukovih 100 godina nastradala su minimalno 2 autobusa - g.b. 168  na liniji 60 i g.b. 194 na liniji 37.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!


troosovinac

Citat: maky  u Veljača 14, 2011, 23:39:00
Koliko znam, ova 2 dana zbog "proslave" Hajdukovih 100 godina nastradala su minimalno 2 autobusa - g.b. 168  na liniji 60 i g.b. 194 na liniji 37.
i 259-37
146 ne znam koja linija
bela lađa

regio

danas,oko 13:45  je g.b.148  na 6 imao okršaj s osobnim autom poviše hnk.na svu sreću g.b. 148 je samo proklizao i pritom se razbila  harmonika..
Solo Mercedes Benz Citaro
g.b.261,262.263,264 i 265..:)

qwertz

gb262 imao sinoč sudar sa motorom na liniji 23

Paško

683 izrazbijan u naletu maškara u utorak. Najviše nastradao krov.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!