Nesreće i oštećenja Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 30, 2007, 22:18:57

maky

Ima već neko vrijeme da g.b. 102 stoji razbijen, ali tek sam sad uspio napraviti kakvu-takvu fotku:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo i druga strana razbijenog g.b. 102:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Danas je kako mi se čini g.b. 113 imao okršaj s osobnin autom na križanju. Štetu procijenite sami...


Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

ist

Kako je ovaj genijalac uspio ući u traku autobusa  ???

markost

Prije se sudarija sa drugim autom pa ga je odbacilo na autobus. Mislim da je g.b 113 proša samo sa ogrebotinama. Čvrst je on momak.

JA!!!

Evo, "goranxxx" je postao pod "Nesreće u kojima su sudjelovali autobusi" pa ću i ja ovde, eventualno ako neko nije vidio a zanima ga šta se desilo
Nakon sudara automobil je podletio pod gradski autobus
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky

Jutros je jedan pješak udario u gradski autobus (da, i to je moguće).

Naime, g.b. 217 je prolazio kroz Đardin, gdje je jedan Kinez na pješačkom prijelazu čekao za prijeći cestu. Međutim, kako se tamo vozi obrnutim smjerom, on je prvo gledao desno, vidio da nitko ne dolazi i krenuo, a u međuvremenu je naišao g.b. 217 i sva sreća da on nije udario u njega, nego se Kinez u punoj brzini zalijepio u staklo ispred drugih vrata od g.b. 217. Nema nikakvih tragova nesreće (iako je došla policija raditi očevid), jedino je  jedno vrijeme u gradu nastao totalni kolaps. Nakupili su se svi autobusi na istom mjestu. 2 autobusa na liniji 18, 3 na liniji 9, i svi ostali...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

U Muću izgorio Neoplan g.b. 161...  :-\   :'(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Kolovoz 21, 2009, 16:22:53
U Muću izgorio Neoplan g.b. 161...  :-\   :'(
Neznam što je Neoplan radio u Muću,ali u Trogir se vratio g.b.133,stoji još uvijek g.b.152,a jučer ponovo došao g.b.237.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: maky  u Kolovoz 21, 2009, 16:22:53
U Muću izgorio Neoplan g.b. 161...  :-\   :'(
Neoplan je bio u Splitu, pa je nakon što je izašao iz remontne radione poslan na liniju...

Inače, nije puno izgorio, samo malo, mislim da će oni to sredit i vratit ga na cestu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Danas je jedan biser s Yugom uspio uletjet pod g.b. 191 na liniji 10. Meni zbilja ne ide u glavu kako je ovo uspio izvesti. Srećom nikom nije bilo ništa...





NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

E šta je pravo auto? Njemu skoro ništa, a bus u defektu.  ;D

maky

Citat: markost  u Rujan 15, 2009, 22:50:38
E šta je pravo auto? Njemu skoro ništa, a bus u defektu.  ;D
Nebi tako bilo da je naletio na starog MAN-a SG220 ili DAF-a...  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente3


maky

Izgleda da je g.b. 238 imao sudar, pukla šoferšajba...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!