Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

NP-549

Na CC-ima ručnu treba povuć 1 ili 2 zuba tek toliko da se upali lampica na tabli. Onda možeš manevrirat s vratima. Zujalicu treba nać u tabli i precvikat ju da ne pišti. Onda se može normalno vozit a ferode nećeš potrošit jer ručna ne drži kako treba ni na sedmom zubu, a kamoli na prvom.
P.S. imaju li vši Telmu ?  Strašna stvar,  brenze ti ni ne trebaju. Moreš stat s njom,  samo zadnji čas hitiš u ler

Što se pak samih vratiju tiče, boljka su im oni elektro-motorići gore. Četkice znaju zezat i onda neće nego po svoju

MAN truck bus

Imaju telmu. Na ravnom stane do kraja bez problema, a dosta je mekše kočenje.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

#317
Samo nije za stalno kočenje, npr spusštanje sa Sljemena ako se samo koči telmom počne smrdit u ovim Stratosima. Za CC ne znam ali je vjerojatno još gore. Zato je najbolje kočiš samo s nožnom a ona usput ko kak se na busu aktivira retarder, tako na Stratosu telma. Pol ovo, pol ono i ne pališ ni bremze ni telmu.

Btw, kolega kaže u tjedan dana skršena 4 MAN-a (nažalost ), 77 na savi se zabio u neki kombi prednji desni čošak sjeban, gbr. 81 baba preticala kolonu i frontalka, al ne strašno nije bila neka brzina, gbr. 325 otraga od poda do krova desna strana skršena ne znam od čega, i još jedan MAN navodno na Britancu nagužen i to dosta. Ako netko zna više? Baš nemaju sreće...

MAN truck bus

CC kad sam se vozio na 277/284 na ravnici lijepo koči i ništa ne smrdi, a za Slijeme ne znam.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

405GN2

@MTB sviđa mi se šta si se prepoznao u SOKRA-tovoj izreci!  ;D ;D ;D ;D
Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

822DoDo

Na gbr 587 fale prednja desna i srednja ratkapa.
Das Beste oder nichts. MB

dominik,

Počelo je, kako se i očekivalo.

smogovci.bbb2

Citat: 822DoDo  u Siječanj 18, 2018, 14:28:29
Na gbr 587 fale prednja desna i srednja ratkapa.
I koje su boje ketači
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

822DoDo

Crni gadni...pogotovo prednja felga...ko na starim Citarima
Das Beste oder nichts. MB

smogovci.bbb2

 thumbs Da se usklade sa prinovama iz Prometa :)evil
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Citat: marin  u Siječanj 17, 2018, 22:04:15
Samo nije za stalno kočenje, npr spusštanje sa Sljemena ako se samo koči telmom počne smrdit u ovim Stratosima. Za CC ne znam ali je vjerojatno još gore. Zato je najbolje kočiš samo s nožnom a ona usput ko kak se na busu aktivira retarder, tako na Stratosu telma. Pol ovo, pol ono i ne pališ ni bremze ni telmu.

Btw, kolega kaže u tjedan dana skršena 4 MAN-a (nažalost ), 77 na savi se zabio u neki kombi prednji desni čošak sjeban, gbr. 81 baba preticala kolonu i frontalka, al ne strašno nije bila neka brzina, gbr. 325 otraga od poda do krova desna strana skršena ne znam od čega, i još jedan MAN navodno na Britancu nagužen i to dosta. Ako netko zna više? Baš nemaju sreće...

Gbr. sa britanca je 303. U radioni već par dana.

leonardo123

674 - novo lakiranje, bez grba grada Zagreba, danas je vozio na 227.


MAN truck bus

#327
468 i 2 nijanse plave boje + dnevna svjetla.  8-8
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lovac27

Polakiran gbr. 650,danas na liniji 325. Gbr. 654 ne radi prednji displej,a na gbr. 652 zaljepljen bočni displej crnom trakom.

MAN19464

Nadao sam se da će ih vratit u APD a Gorici dati conecto.
Očigledno ništa od toga.