ex - ATP Vojvodina

Autor lav, Prosinac 06, 2007, 18:52:48

lav

Tvrtka je likvidirana



Mercedes Intouro










stipe15


ova setra održava liniju u suradnji s čazmatransom.svaku noć vidim na kolodvoru ili čazmatrans ili atp vojvodina na liniji split-sombor-novi sad

negas

Stipe15 super ti je slika, i informacija ko vozi ka Splitu, odnosno N.Sad-u!

busfan

Jel bilo putnika, meni se cini prazan???

stipe15

pa bilo ih je 10-ak , ali mnogo ih je izašlo zapalit ;) ili su išli u dućan .ja na toj liniji nevidim neku zaradu s tolikim brojem putnika , a vozi se svaku večer.ovo je bila iznimka da ih je bilo ovako 'puno' , zna nekad biti po 1-2 putnika ;D

erobuss

Danas je luksuz odustati od međunarodne linije. Ukoliko to prijevoznik uradi to mu je garancija da je više nikad neće dobiti  ;)

Pretpostavljam da staje u još nekim gradovima? Nije vrag da vozi izravno iz Sombora u Split?  ::|

stipe15

neznam dali staje još di,piše split-sombor-novi sad,znači nema ništa između , a isto je stao nakon 1h i 40 min. u šibeniku

busfan

Luksuz je voziti takvu liniju, ne mogu ni gorivo isplatiti.  Samo deru ove autobuse bezveze. Jedino mozda su u sezoni svaki dan puni

Luka

Ja nisam ni znao da ima iz NS-a linija za Split van sezone..  ??? A i nije mi jasno kako ide split-sombor-novi sad, morao bi prvo da ide u sombor, pa da se vraca u NS, osim ako ne ide gore na Osijek ili tamo nesto gore, pa da prelazi na Bogojevu, pa ide za Sombor, onda bi imalo logike.. Verovatno kupe i usput putnike..
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!

stipe15

vjerovatno,ali ja sam siguran da piše da je split prvi,a za redoslijed nisam siguran iako mislim da je SOMBOR  pa onda NOVI SAD.Nekad se tu spominju i ODŽACI (nisam siguran jel se tako piše niti gdje je to)

Luka

Aa onda ide gore za Sombor prvo, pa reko Odzaka za Novi Sad. Odzaci su jedno mesto u backoj (imaju i prevoznika Saobracaj Odzaci, imaju onih marbusa puno sad), 45-50 km od Vukovara.. Nisam ni znao da Vojvodina i dalje drzi tu liniju..
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!

stipe15

ok onda sno se sporazumjeli. Linija je SPLIT-SOMBR-ODŽACI-NOVI SAD. ;)

Luka

Vojvodina ode u k**** zbog ove nove stanice, kako sam cuo ukinuto je 40ak linija, a zaposleni strajkuju.. Bilo je lepo dok je trajalo..
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!

stipe15

Evo na kolodvoru u Šibeniku piše da treba nazvati informacije za ovu liniju i da se više nevozi svakodnevno već ponekad.Valjda je to rezultat propadanja ATP-a Vojvodine.

busfan

Bez obriza da li propadaju ili ne treba ukinuti tu liniju. Ako ima 2 putnika, a koliko samo goriva potrosi sad iz Splita do Novog Sada.
Zato i propadaju sto drze takve linije sa 415 GT-HD, isto tako su vozili i liniju Doboj-Novi Sad ja nikad nisam vidio da ima putnika