APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

Pozega

Uhvaćen novitet Regio gbr:279  PŽ 792-DO


elez

#436
Citat:ZAKAČILI SE Sudar dva autobusa na Pazaru U centru Splita je došlo do lakše prometne nesreće bez ozlijeđenih

Dva autobusa sudarila su se oko 19.20 sati kod Biskupske palače u Splitu. Do prometne nesreće je došlo, prema riječima očevidaca, kada je autobus tvrtke Arivva krenuo skrenuti prema Zagrebačkoj ulici, a autobus Promet Makarske, koji je bio iza njega, krenuo proći i zahvatio lijevom stranom autobusa stražnji dio autobusa koji je skretao. Prema riječima policije nije bilo elemenata za očevid ni postupanje, a vozači su se odlučili dogovoriti putem europskog izvješća. Kako doznajemo nije bilo ozlijeđenih, a zabilježena je materijalna šteta na autobusima. Iz smjera Zvonimirove ulice prema centru grada je bila standardna kolona za ovo doba godine, nevezana za ovu prometnu nesreću, kažu nam iz policije.

https://www.dalmacijadanas.hr/zakacili-se-sudar-dva-autobusa-na-pazaru
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

sniff

193 i natpis agencije

Matej

B-277 VW Crafter,stoji u radioni bez tablica

EuroCity

Zna li netko iz kojeg razloga u zadnje vrijeme većina troosovinaca na zadnjim kotačima nema ratkape? Ili se dogodila tolika slučajnost da ih nemaju baš oni koje redovno srećem/viđam...  ???

Dreamwalker

249 se vratila iz Panturista. Maknuli su joj Arriva Express natpise i stavili su ju u novu Arriva shemu sa svim APP obilježjima (natpisi, gbr,...).
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Pozega

226 -  Neoplan Euroliner 316/3 UL -- PŽ-423-CU  ex Autotrans (1426)  dobio Arriva shemu kompletnu

lussin

196 ili 197 vozi u Pazinu

Matej

Nekadašnji b-147 u problemima.


Pozega

Jedan Man  troosovinac ZG tablica u App arriva shemi danas ga vidio ode za ZG

Scarface

Citat: Pozega  u Travanj 03, 2019, 01:13:17
Jedan Man  troosovinac ZG tablica u App arriva shemi danas ga vidio ode za ZG

ZG2851HF bi trebale biti rege, danas je na PŽ-PU, ovih dana je bio na ZG-PŽ. Pratio sam stranicu akza pa mi je to bilo full čudno, ali evo sad znamo više  ;)

depo

Znali li netko gdje su zavrsili Man Lion's Comfort ex autotrans


Paško

U Hrvatskoj je slikano definitivno, vidi se odraz Panturistova znaka s minibusa na drugoj slici.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Matej

#449
Upravo gledam i Matinu zadnju sliku 163 i čak enc i žuti mirisni borić stoje na istom mjestu, tako da sam 99% siguran da jesu.

Tourliner je slikan u APP-ovoj garaži