Vincek – fotografije

Autor Tomek, Srpanj 12, 2008, 14:32:18

Kočijaš

Citat: Neo  u Ožujak 06, 2010, 14:14:16
Po izgledu bi mogao biti mislim po farbi a cini mi se i da mu je ista boja sjedista....
Evo boje sjedišta..i još malo drugih slika! Inače, godište je 2008-65 000 km... Krasno ga je voziti! hahahaha..:)



travego  :-)

sarggy

kaj cul sam da ga nemrete registrirati u hrvatskoj

4kotaca

Da se taj autobus ne može registrirat u HR ,stvarno bi živili u banani!!!!!Mislim da bi to bila najveća idiotarija.

Kočijaš

#48
Citat: sarggy  u Ožujak 10, 2010, 15:33:33
kaj cul sam da ga nemrete registrirati u hrvatskoj
Je,točno si čul,za Hr je to već zastarjeli model pa bu se registriral u Burkini Faso.......Za saharu bu možda dobar!!!!????Tam beduini nisu ljubomorni!A da se nebi mogel u Hr to bi značilo da smo stvarno banana država.Mislim da i nismo daleko od toga......
travego  :-)

dado1979

Citat: Kočijaš  u Ožujak 12, 2010, 19:43:18
Citat: sarggy  u Ožujak 10, 2010, 20:37:08
to mi je rekel profesor iz gimnazije

Profesori se jako kužiju u buse,zato ti je rekel,a bus je registriran....a ima i posla za njega... ;)
posla uvek ima al za taj bus je jako malo grupa koje zaslužuju da se voze u njemu i koje se znaju ponašati u takvom busu a za profesore i njihove delikvente bolje bi bilo imati starog dajca jer ak se škole budu vozile s tim busom more polako u otpis,a kaj se šofera tiče drugom prilikom kočijaš ak me razmeš  ;D

Kočijaš

#50
Citat: 4kotaca  u Ožujak 28, 2010, 22:57:36
A ne znam,xxx neoplana pušta vodu,vjerojatno je zato sad vincek kupil novog starlinera da nema problema s time.
Evo vam zato par slikica s putovanja novog Starlinera,putnici a i mnogi turisti su oduševljeni s ovim busom!Na svakom stajalištu su ga slikali !


travego  :-)

Konj


5AR


tomekk

Danas mi se posrećilo.Najprije sam bio u Završju kad ono niti jednog autobusa doma, samo ovaj Renault Master ex VŽ bus tj ex Krajan:



no onda sam odlučio otići do kuće Vincekovog zeta u nadi da ću tamo nešto naći.Ovaj bus sam danas vidio u Varaždinu pa se nisam nadao da ću ga uspjet slikat.Ukratko, riječ je o novitetu, Volvo B12 600 koji je danas registriran i već kreće na put za Međugorje.
Bus je u odličnom stanju.Zahvaljujem se gospodinu na ugodnom razgovoru i pozdravljam ekipu koja nas prati  ;D ;D








Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

5AR


5AR


mate


tomekk

Evo malo novosti. MB O303 je prodan, ali dečki ne znaju kome (treba pitat mladog šefa). Kad sam ovo slikao, na sjedala ovog travega stavljane su  naglavke s logom jedne inozemne turističke agencije BECK za koju će vozit ovaj bus.Evo i par slikica izvana, a ove trake što se vide na prednjem staklu su zbog toga jer je na friško gore lijepljena guma pa je to privremeno dok se ne osuši.
Pozdrav vrijednoj ekipi  ;)

Ovaj bus je izvana, a iznutra u odličnom stanju  :)








Suza i Setra:



Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Najlijepši starliner II u Hrvatskoj danas dobio malo odmora, a pošto je vrijedan stavljene su mu i nove gume.Volvo se također bio sunčao, no njega nisam slikao  8) 8)





Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Ivan1983

da čak je jučer bio na Mariji Bistrici u onom blatu parkiran ;D ;D ;D