Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

mate

Danas na liniji Sarajevo - Dortmund Lions Coach s novim registracijama (J29-O-097)


mate

Isuzu danas na posebnoj voznji, ide u smjeru GP Sl.Brod


mate

Man, Gbr.0511 danas na liniji Sarajevo - Wien


mate

Man Gbr.0467 danas na liniji Sarajevo - Dortmund


mate

Danas...

Sarajevo - Wien



Sarajevo - Dortmund, ovaj MAN je Gbr.0509


Man lion's coach

Zanimljivo mi, da su sve gotovo stariji vozaci, iskusni, ovi sigurno imaju hiljade kilometara iza sebe ;)

aaaaa

Citat: balja  u Veljača 07, 2011, 00:26:07
Zanimljivo mi, da su sve gotovo stariji vozaci, iskusni, ovi sigurno imaju hiljade kilometara iza sebe ;)

Što se tiče CTS-a vrlo mali broj mladjih vozaca je na medjunarodnih linijama. Na to definitivno obracaju paznju . Iskreno meni je ljepse vidjeti mladjeg momka za volanom turistickog autobusa ali eto ...

ins

Posto je iz nekog razloga zakljucana tema "rasprava i novosti" vezana za Centrotrans(?), evo ovdje:

Neki dan je direktor u TV interview najavio isporuku 6 novih turistickih autobusa za mjesec april (vjerovatno MAN) i jos 8 gradskih i prigradskih autobusa za juni 2011.

mate

Gbr.0495 jucer na liniji Sarajevo - Wien


Tomek

O303RHD između Ličkog Petrovog Sela i D1


U Ključu MAN

jesrib

ovo me je malo iznenadilo, na liniju za amsterdam salju staru 0 303 a na liniju za bihać salju novijeg mana?... po kakvoj logici?
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

aaaaa

Citat: nered beg  u Travanj 03, 2011, 09:41:32
ovo me je malo iznenadilo, na liniju za amsterdam salju staru 0 303 a na liniju za bihać salju novijeg mana?... po kakvoj logici?

Pa ne mislite valjda da je isao za Amsterdam...bilo presjedanje na Plitvicama gdje je uobičajena smjena vozaca a evo ovaj put i vozila..

đivo

Evo od mene malo slika iz Sarajeva ...
NL313


N 516SHD


Tomek

Danas je Zagreb posjetio Platinum

mate

Gbr.0428 danas na liniji Sarajevo - Wien, iako je slika losija stavljam ga posto ga nemamo