Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

MAN truck bus

Kombinacija svega, nadam se da valja. thumbs
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

STIB

Citat: 421  u Srpanj 09, 2018, 16:37:04
Što bi to trebalo biti: test vožnja, domaći uradak "Busom na liniji 330", MAN Lion's City u vožnji, izljev sreće nakon vožnje, interview  s vozačem na radnom mjestu, ili ....? 
Izvješće Glavnog inšpektora za autobusni promet  :)evil
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

421

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 09, 2018, 16:40:46
Kombinacija svega, nadam se da valja. thumbs
(Za)mrzit ćeš me > NE! Nothing personal!
Nadam se da ćeš zapamtiti zašto sam ti to rekao, za jedno 10ak godina, (ako još bude foruma!) nakon što sjedneš za volan  bus123 i odvoziš krug oko Zemlje.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ManNLNG

Danas Gbr.166 na 109 sa novim Bustec dispajevima!!!! I meni izgleda prelijepo....
EUROBUS AV120

421

#544
Slažem se s tobom, ali prednji nije adekvatne veličine - premali je !
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

dominik,

#545
Onda nisu kao na City.-G. nego kao na Urbanway-ima.
Osobno mi se ne sviđaju jer su prednji a i bočni premali, puno bolji su oni na City G.
Ne razumijem zašto se forsiraju ti mali display-i umjesto onih standardne veličine ?!

MAN truck bus

Toliko su pouzdani da već fura tablu sa sobom. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ManNLNG

to su valjda zaboravili maknut. russian_roulette
EUROBUS AV120

leonardo123

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 09, 2018, 19:00:32
Toliko su pouzdani da već fura tablu sa sobom. ;D
Netočna konstatacija. Pošto su displeji novi, u slučaju da nešto tokom korištenja autobusa/displeja ostane u kvaru, tabla je tu kao pomoćno pomagalo. Pohvala za majstore koji su to složili, koliko god bili "premali", pohvala za trud i rad jer samim time autobus dobiva novu dimenziju, a uz to svi displeji bit će vidljivi po noći.


smogovci.bbb2

Misliš kao i onaj stražnji na 403 ili baš baš vidljivi kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Prazni 464 upravo viđen kako skreće sa Škorpikove na Samoborsku prema Podsusedu  ???

ManNLNG

#551
Gbr.586 izgleda užasno unutra...Apd stvarno ne zaslužuje ništa osim 0405 u njihovim pogonima!!!Skoro svako sjedalo je išarano i svi paneli prljavi te iza zadnjeg reda sjedala je prašnjavo i prljavo,hrpice kamenčića na svakom pogledu..Ova stoka su pretvorili bus od 6mj u bus od 3-4 god unutra....Ja bi šaranje kaznio sa minimalno 10000kn,zašto zet uopće kupuje kamere kad ih ne koristi!?!?
EUROBUS AV120

smogovci.bbb2

To nije stoka već gamad odnosno BudaleBezBudućnosti kako se nazivaju a zna se kako se postupa sa gamadi. Oni misle da to šaraju ZET-u a zapravo šaraju sebi. Ne zaslužuju ni da ih se vozi u kockicama
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ManNLNG

EUROBUS AV120

leonardo123

664 je dobio novi tapecirung i izvana je novo lakiran.