Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

5AR

1172 odlazi/otišao sa Korčule,
1143 u Istri već mjesec-dva, malo mi je promakao
1343 na Cresu

leic96

1145 dobio na stražnjem staklu naljepnicu grada Raba !!!

Shole

nije naljepnica nego poster, i to ima većina buseva iz PJ NOVI VINODOLSKI

lukas auto

Gdje je nestao onaj Irisbus Crossway koji se je ovdje spominjao?

Shole

To je bilo samo na probi

erobuss

Jučer kasno poslijepopodne nedaleko od Jastrebarskog viđena 1354 sa natpisom °°°@utotrans na bokovima... Ostala je Istraprometova plava shema.

5AR

1005 Gospić (Tomek vidio)
1114 Novi V.
1269 Pag

ikar

Citat: 5AR  u Veljača 26, 2011, 00:49:35
1005 Gospić (Tomek vidio)

Potvrđujem, često je na Ri-Gospić u zadnje vrijeme.

leic96

Danas kad sam došao na AK Crikvenica dočekalo me iznenađenje, gbr. 1207, za one koji ne znaju Man lion's coach exclusive, je prefarban u bijelu boju, ima redizajniranu @ shemu i zlatnim slovima napisano "VIP"  :o

Tomek

Nisam ga vidio još, ali po tvom opisu mogu samo reći UŽAS.. Mislim ćemu farbanje busa koji je još uvijek izgledao svježe? Sve se mora u ovu ogavnu shemu ofarbati, stvarno grozno.

leic96

meni se je isto više sviđala ona prethodna shema, ali kad oni na "višim" pozicijama tako naređuju...

Shole

Shema bi bila OK samo da su boje malo "jače".  Sve skupa je preblijedo.  Koliko ljepše izgleda recimo ona GT-jka 007 od ex IstraPromet Umag ili pogotovo srebrni Tourismi.   Bitno je naglasit kontraste da bi nešto došlo do izražaja. Šta će ti bijeli bus sa nekim svjetlo zelenkastim flekama i jako svjetlo narančastima slovom @.  Već je napravljen neki pomak kod zadnja 2 kombija koja su dobili bijelo @, a okolina je narančasta. Vrijeme je da se jedan bus tako proba.  Exclusive je bio genijalan za izvest taj pokušaj, šteta što se nisu odlučili na to

leic96

Pa napisao sam u postu da ima redizajniranu @ shemu sa jako izraženim natpisom autotrans i tamnonarančastim @. Nadam se da će uskoro bit prilika da se poslika...

5AR

Izgradnja nove garaže u Blatu na Korčuli je u tijeku, ali 1278 i 1279 ju neće dočekat jer odlaze s Korčule. Dolazi 1263 iz Istre.


Shole

Zar ima potrebe za troosovinkom na Korčuli ?  Ili misle sa UL-kom vozit Zagreb.  Oće Classici u suprotnom smjeru ?