Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Shole

Naši Citelisi (Autotrolej) imau slično tako.  Hard disk je 10 TB i snima dok ima prostora, a onda briše najstarije.  Postoji i crveni gumb kojeg stisneš ako misliš da će bit nešto "zanimljivo" i onda se ne briše

lions

Oko 13 sati danas, Neoplan s naljepnicama reprezentacije bio je parkiran iza Petrola u Vodicama i šoferi su ga prali.
Mora im se priznati da u toj firmi stvarno drže do autobusa, čisti, uredni i očuvani.

lussin

Od ATR-a spomenuti puhački orkestar vozili 1322 i 1389 (vozač ležerno obučen,ko da su ga digli od doma pa se nije stigao spremiti,a putnici mi probili mozak puhanjem u one trube,imam osjećaj da im je ovo prvi susret s trubom). Promjenjen je vozni red Hotel busa (više nema pauze 15:50-17:20),a na 1420 je maknut displej

Bari

Danas nogometaše Rijeke u mini pripreme u Fužine dovezla Slunjska 415GT umjesto Starlinera, Staliner viđen oko 14 na liniji.
KREPAT MA NE MOLAT !

lussin

1457 dobio naprijed naljepnicu eurolines.hr a po bočnim staklima reklamu ako kupite kartu online dobit će te 5% popusta
koja izgleda ovako: (www.autotrans.hr) -> (KUPITE KARTU ONLINE) -> (5% popusta)

lussin

Na 1301 je okvir prednjeg desnog žmigavca razbijen,ali mogu reći da i ne izgleda tako loše ;D Došao iz Zagreba u 20:15 (a Rijeku preko Porozine vozio 1457 umjesto obratno) s tabelom:
"ZAGREB-Karlovac-Rijeka-Malinska-Omišalj-Merag-Cres-Mali Lošinj-VELI LOŠINJ" ali je "Karlovac" preljepljen papirićem na kojem je isprintano "Fužine-Vrbovsko". Nešto novo?
1420 straga izgleda užas,pun ruzine i razno-raznih oštećenja

Shole

ajd malo pogledaj kad budeš u prilici koliko su prešle 1301 i 1401

tramvajac 92

Citat: lussinpicollo  u Lipanj 19, 2014, 20:48:19
Na 1301 je okvir prednjeg desnog žmigavca razbijen,ali mogu reći da i ne izgleda tako loše ;D Došao iz Zagreba u 20:15 (a Rijeku preko Porozine vozio 1457 umjesto obratno) s tabelom:
"ZAGREB-Karlovac-Rijeka-Malinska-Omišalj-Merag-Cres-Mali Lošinj-VELI LOŠINJ" ali je "Karlovac" preljepljen papirićem na kojem je isprintano "Fužine-Vrbovsko". Nešto novo?
1420 straga izgleda užas,pun ruzine i razno-raznih oštećenja

Kako piše na njihovom voznom redu (ona knjižica, doma mi je došla), to je polazak u 14:15 iz Zagreba, a taj bi trebao ić prek Karlovca..

lussin

Da,uvijek ide preko Karlovca. Nevezano za to,razmišljam se koliko vožnji u 14:15 ima veze s Lošinjem:
14:15-Zagreb->Lošinj
14:15-Rijeka->Lošinj (via Porozina)
14:15-Lošinj->Rijeka (via Porozina)
;D

lussin

#549
Malo sam kopao po arhivi Novog Lista i našao ove dvije slike



"MAN Lion's Coach RHC 414"


Slike sam resize-ao pa izgledaju mutne

Shole

Desni TAM je 785,  lijevog nemogu prepoznat,  a Setra izgleda kao neka 215 HDH,  nemam pojma čija

Bari

Setra S215HDH -> Polly-Ex, Umag
KREPAT MA NE MOLAT !

lussin

Usput,hvala Sholetu što mi je oživio slike,svaki put mi se pojavi samo neka ikonica,bez slike,ne znam u čemu je problem?

lussin

Reklamu za skutere dobili 1052 i 1113. Očito Kymco-u promet skutera pao u zadnje vrijeme

Boki651

#554
Imam par pitanja. Koji je g.br. službeni autobus igrača Rijeke i da li on služi samo za prijevoz njih (npr. kao ona nova mrcina od Starlinera u Dinamu) ili ga koristi ATR i za druge potrebe?
A drugo, da li reprezentacija koristi samo 1438 i da li on služi samo toj svrsi ili se koristi i na linijama?