Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

tomobrad

I još s ovom odvratnom novom plavom tablom... Meni su one stare crnožute puno bolje.

mansg313

Evo jos malo buseva bez displeja


Ovo je natpis 128 na liniji 109



Ovo je stara slika sad pise 269 boro

Ovaj jos nije i tako los kakvih ima



Od svih 0530G najgori je GB 540

ikar

Citat: bull92  u Lipanj 26, 2008, 15:48:44
gb 73 zamijenjen sa gb 60, a na njemu također ime linije napisano na papiriću >:(

Niste možda pomislili da je nestalo tabela linije?

mansg313


tamlover

Citat: ikar  u Rujan 18, 2008, 21:35:16
Niste možda pomislili da je nestalo tabela linije?

Hm, da su nestale u smislu da su ih uništili, bacili ili slično to je moguće ali da ih je ponestalo to ne može biti nikako. Ja još uvijek mislim da je ovako jednostavnije jer bus dođe na Črnomerec, prometnik mu napiše linuju na prvo što mu dođe pod ruku a ako slučajno zatreba na neku drugu - samo napiše drugi papir. Aljkavost i ništa drugo. Umjesto da vode računa o hrpi zastavica koje se eto sad stavljaju i u povodu tjedna mobilnosti mogli bi malo povesti računa o onom osnovnom - da displey ili bilo koja druga oznaka linije bude jasno vidljiva i prepoznatljiva što je najbitnije, a ne da moraš vadit naočale ili nabijat nos na šajbu da pročitaš kaje došlo na stanicu.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

mansg313

Na 139/1 gb 17 i ova tabla koja mi se uopce ne svidja

Ivan

Lol, 137/1 i 139/1... Kao da ih je ikad bilo više od 1. :)

sshadow11


mansg313

Niti godinu dana sa displiejom svašta :( ;D

STIB

Jutros na busu 675 na liniji 201/202 nije radio displej (to više nije ništa neobično  >:(), ali nije imao niti tablu (pa čak ni ceduljicu). U jutarnjem mraku na Labudovcu se lako mogao zamijeniti za 228 (i otići u krivom smjeru). Srećom postoji vozač kojeg se može pitati kuda bus zapravo vozi...  ::|
(zapravo, zašto se uopće troše novci na table i displeje  ;D )
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

buSHunter795


mansg313

Na 544 ne radi svijetlo na zadnjem displeju(več) >:(

narancasti

Na novom citaru gb186 danas nije radio displej,ima je natpis na papiru 109 DUGAVE

Shole

Da li bi netko bio ljubazan i slikao minibus na liniji 204 od naprijed i sa boka ili od iza pa da se lijepo vidi što piše na displejima

STIB

Citat: Shole  u Ožujak 03, 2009, 15:40:53
Da li bi netko bio ljubazan i slikao minibus na liniji 204 od naprijed i sa boka ili od iza pa da se lijepo vidi što piše na displejima
Ja bih ga već davno slikao kad bi na displejima išta pisalo. ::|
Čini mi se da je pisalo nešto samo na dan otvorenja (ili možda to ovisi o busu).
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU