ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

stipe15

i tako je skoro san zaboravio,zeleni volvo av 120 dobio original volvo ratkape

stipe15

dva styer-a u kvaru ,bova 707-AP  isto

dialogos

#17
Veceras iz Splita za Zadar , renovirani i novo ofarbani u bijelo  Eurobus Volvo AV120!

Servis

Steta sto ga nisi uslikao. Sta su sve vidljivo renovirali na njemu? Koje tablice?

dialogos

Nazalost, proletio mi u tunelu na rivi pa nisam vidio reg. Cijeli bijeli u stilu Temsi i V 9900. Jedino sta sam primjetio je da je od novijih AV 120 po onim sitnim detaljcicima tipa sjedala, i zadnja dva bukera iza zadnje osovine.

stipe15

čini mi se da  je to  Ši-323-cg jer sam tog vidio danas na kolodvoru i bio je potpuno bijel,netipično za šibenske av 120

Servis

#21
Citat: stipe15  u Veljača 14, 2008, 23:18:43
av 120 je u jako dobrom stanju i mislim da bi mogao puno više potegnut od ove linije st-zd


Vozio sam se u tom 153-CL do Splita. Nije u stanju vući samog sebe, a kamo li kad je pun putnika. Ni unutrašnjost nije baš u najsretnijem stanju.

Zna li netko zašto je u toj shemi boja? Nijedan bus u atp-u nije imao tu shemu boja.

kriticar

Citat: prljavibluzer  u Veljača 15, 2008, 03:41:56
Vozio sam se u tom 153-CL do Splita. Nije u stanju vući samog sebe, a kamo li kad je pun putnika. Ni unutrašnjost nije baš u najsretnijem stanju.

Zna li netko zašto je u toj shemi boja? Nijedan bus u atp-u nije imao tu shemu boja.
Takav je došao u ATP i dugo imao reg ŠI - 600 - Z , a onda dobio ovu. Skoro istovremeno sam poćeo viđati i dva siva sa reg.
499-Z i 500-Z, ali su oba dobila novu reg , prvi vrlo brzo, a drugi kasnije. To su prva tri av120 u ATP.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

lerotai

at sibenik je isto vozili za touring pa da nije mozda jedno vrijeme imo njihovu reklamu??? sto se tice boja odgovaralo bi
no sikiriki

Alex

U AP Varaždinu su bila dva Volva B12 u toj shemi boja i nekoliko TAM-a 260A119.Sada je ostao samo još taj jedan TAM tako obojan i znam da je preko stražnjeg stakla imao naljepnicu Touring.

Servis

Dakle, misterij je riješen pošto je taj av-120 u ATP-u prije nego su preuzeti od AP Varaždina.

stipe15

331 A119 na liniji solaris-zablaće----- katastrofa :( ,a pazi 0305 ide za skradin ----žalosno

stipe15

renovirani volvo av 120 ja 1000000000 posto ši-323-cg , viđen prije par dana na kolodvoru

stipe15

volvo av120 ŠI-877-bf ide za perković!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Servis

To je jedan od onih koji su potrošeni do maksimuma, a fali im linijskih autobusa.

Ali interesantno je da Samoborčekovi AV120 imaju po 3 milijuna kilometara i još su poprilično upotrebljivi. Očigledno je sve stvar održavanja jer su mi rekli da uopće nisu imali nekih kvarova na njima, dok o održavanju autobusa u ATP-u uopće nema smisla trošiti riječi.