Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

elez

#135
Moga si odma i link postavit  ::|
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...



elez

Mislija san da su oni jedni od boljih i uređenijih nasih prijevoznika, al razočara san se  :-\ th-down
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

lussin

Sad su i dobri kad nema Bugarki

Boki651

Ako se dobro sjećam njima je 2014. već na ipsilonu otpao kotač i usmrtio ženu koja se vozila iza autobusa.

Frik85

Jeseni piranje. Sestre 5tice nek so to oče koje so bile na Mobile?

STIB

Može prijevod na hrvatski?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Frik85

Setre petice koje so bile na Mobile za prodajo. So prodane? Neki dan sem srel jedno u Münchenu

Man coach2

svaka cast gospodinu Crnji koji jos uvijek odoljeva i samostalno uspijeva voziti linije bez fliksa arive zelenike i slicnih grupacija. bez kasnjenja placa radnicima, tako da kaj se god prica o Crnji kapa do poda Igore

315 hdh

Niti jedna setra nije prodana sve su kod gazde  bus123 bus123 bus123 bus123 bus123

Simke29

Evo imam ponudu kod črnje transfere raditi sa kombijem,ima ko iskustva oko toga sa njima,neki savjet dali da idem ili ne,trenutno sam bez posla pa mi je hića.

gorgoroth

Ovaj je jutros u ranim satima bio u kvaru u centru Rijeke, danas je na Vratima Jadrana



Rile

Prekjučer u četvrtak 06.06. 2019. Ja i supruga putovali smo iz Ulma za Đakovo sa Črnja turs busom. Autobus potpuna katastrofa. Takav bus nije niti za gradsku vožnju a kamoli za put od 1000 km. Bez WC-a, prljav i ne uredan. Sa 2 stajanja na putovanju od 15 h. Nismo unaprijed obaviješteni da u ZG moramo predsjedati. Te je bus koji je kretao za Slavoniju krenuo bez svih putnika. Sve u svemu nikom ne preporučam usluge prevoza Črnja tursa. Neprofesionalni i neljubazni vozači osobito ovi što su vozili Zg-Dj.
Sramota!

315 hdh

Svi bi vi wc u busu i fotelje u busima a auto od 90% ljudi su stare kante i čim nije setra petica na liniji prevoznik odma ne valja... ljudi kupite si autobus i vozite se sami  pivkan pivkan