Globtour – fotografije (2)

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:02:56

frukec


elvis

I Temsa je imala udes prekjucer u Kiseljaku..prosla je sa manjom stetom


mate


mate

Sideral (T76-J-939) u subotu na liniji Neum-Berlin


Tlimfocit


MAN 422

Malo off topic. Mate puklo ti vjetrobransko stako hehehhe

actros

Kakvi su ovo držaći stakala na Higeru  ??? Jel to nešto privremeno ili to tako ostaje? ...ovo sam dosad vidio na zgradama, ali na autobusima nikad  :o

mate


zlikowszky

Citat: mate  u Svibanj 19, 2014, 01:24:31

mate, samo ću malo offtopičariti i reći kako si u trenutku fotkanja bio na križanju na kojem smo ja i moj stari nedjeljom uz staru zagorsku magistralu znali provesti sate gledajući buseve s jugo-gastarbajterima na povratku na posao
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Shole

šteta što otac nije bio dalekovidan pa nosio klasični fotoaparat sa sobom.  Danas bi više vrijedila jedna slika iz 1989.  s ovog mjesta,  nego tisuću Matinih (ili bilo čijih, bez uvrede) od danas

zlikowszky

#25
Citat: Shole  u Svibanj 20, 2014, 21:58:10
šteta što otac nije bio dalekovidan pa nosio klasični fotoaparat sa sobom.  Danas bi više vrijedila jedna slika iz 1989.  s ovog mjesta,  nego tisuću Matinih (ili bilo čijih, bez uvrede) od danas
Sad ću ti ukratko ispričati nekaj, a onda me možeš nalupati...
Otac je bio i te kako dalekovidan i imao je istočnonjemačku Praktiku. Naoružao se još s širokokutnim objektivom i teleobjektivom. I naravno, vukli smo aparat sa sobom na te šetnje i slikavali sve u 16. Bilo je slika buseva kakvih ti duša hoće od sredine 80-tih do početka 90-tih. Sve su bile u jednoj četvrtastoj crnoj limenoj kutiji s cvjetićima i poklopcem na klavir-pant , koja se godinama povlačila posvuda i nikom nije bila interesantna. Nakon što sam se oženio i odselio, gubi joj se svaki trag. Biće da ju je mama poslala u vječna lovišta preko Eko-flora.
Eh, što bi sve dao da mogu naći tu limenu kutiju.....koja bi to foto-vrijednost bila za forum...ali avaj...!
Da, zaslužujem strogu kaznu za nemar!!!!
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tlimfocit

Da se mene pitalo, kupio bih zelenog King Longa da mudraci na forumu imaju što analizirati i brljati. Ali, pošto me nitko nije pitao, onda su kupljena 2 nova Sunsundeguia S7 (2ax i 3ax). Čestitke još jednom.

mate

Ovog Siderala jos nismo imali uhvacenog na liniji, jucer na Neum - Wien


Tlimfocit


Tlimfocit