Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

mate

Danas na liniji Zagreb - Zenica


Tomek


amar


elvis

Covjek koji je slikao te autobuse mi je rekao da se njegove slike vise ne stavljaju ovdje bez da se on prethodno ne obavjesti o tome...a i nema stvarno smisla to raditi u ovolikoj mjeri,ako ti treba slika da nesto dokazes u raspravi onda uzmi i donesi ali nemojte ovako,cak si prenio i strelicu koju je on crtao na Setrinom bunkeru a clanovi koji nisu aktivni na autobusi.net ne znaju zasto je on to crtao,a sad vidim da sam stao na vasu stranu prosli put a da nisam trebao,jer sa te stranice uzimas slike

amar

ok, nema frke, prvi put nisu bile slike s autobusi.net, nakon sto ste rekli da imaju tamo slike, onda sam otisao i tamo pogledao slike, ali nema problema, postujem i tvoje a i autorov zahtjev ... lijep pozdrav ;)

mate

Sliku sam posudio (dobio) od jednog svog prijatelja, koji je slikao krajolik i autocestu, a Setra mu je uletila u kadar, inace linija za Njemacku


tomo

Možeš li navesti/navoditi liniju/ uz fotografiju, ukoliko si vidio i zapamtio?

max


mate

Danas jedno iznenadenje na liniji Zenica - Zagreb, Setra 708-J-840


elvis

Mate svaka cast,sad sam provjerio u popisu voznog parka i vidim da tu nismo do sad imali upisanu,iako je odavno registrovana ;)

mate

Citat: elvis  u Ožujak 13, 2010, 15:39:11
Mate svaka cast,sad sam provjerio u popisu voznog parka i vidim da tu nismo do sad imali upisanu,iako je odavno registrovana ;)

Pa, i mene je zacudilo, samo nisam htio nista pisati, jer po ovome registrirana je isto kad i Cityliner (708-J-839) ;)

elvis

Popis voznog parka jos uvijek nije kompletiran,pa zbog toga i moze biti cudno,ima jos nekoliko preduzeca u podforumu BiH gdje to nije zavrseno,ja ponekad prelistam stranice i popisujem tablice sa slika na kojima su vidljive i onda editujem popise,ali ne mogu nikako da pohvatam sve...

tomo

#102
Eto vam, dragi prijatelji, Setre 315 HDH 708-J-840 razloga više i da ukoliko fotkate standardne buseve na AS Sarajevo ( Skyliner, Cityliner/3 za Calw) a da provjerite da li su iste registarske oznake..... amar, The_Dubster ....   ;)

amar

ok vazi, nisam znao da nije potpun popis vozila, pa nisam ni obraco paznju na reg. oznake ... odsad pratim to ..

The_Dubster

hvala za pohvalu, al na kraju krajeva ipak smo radi toga ovdje ;)

a hvala tomo, na ukazanom propustu, popratim reg. tablice od sada i ja ;)