Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

amar

#240
eh ... evo prvo slike od prosle 2 sedmice, kad sam bio na 2 puta kuci, brzinski sam bio, tako da sam uvijek zaboravljao ponjeti aparat, a imo sam sa sobom mob sa 2.0 mpx kamerom, pa eto pokusao sam najbolje izvuci iz slika ... mozda vam se svidjaju mozda ne ... .pozzz









Almir

Brravo Amare za slike predobre su :D
sad si pravo obogatio Kanticev forum :D :)

samo naprijed :D

amar

eh, evo opet zanimljiv dan u mom zivotu mozemo reci, sinoc sam crtao dugo u noc, da bi rano ujutro ustao i otisao na fakultet da predam nacrtane vjezbe, da mogu doci kuci u Gracanicu, jer mi je 05.06 rodjendan, znaci subota, pa da proslavim kuci... kad sam bio u posjeti Kantic imanju u Tesnju, gospodja Kantic mi je striktno rekla da kad god putujem da idem kantic busevima, ako je to vremenski moguce, mislim na to da li termini polaska mi odgovaraju, tako sam danas usto rano i predao vjezbe, i otisao na autobusku i tamo u 8:30 krece autobus Kantic Touristik za Calw, svakodnevna linija, naravno noc prije sam se cuo s gospodjom Kantic , tako da je ona obavjestila vozaca, koji je pravo prijatan i profesionalan ... znaci sjedam na taj bus, u busu 7 putnika, krecemo, idemo dole na izlaz na Rajlovac, na autoput, i autoputem do Visokog, gdje ulazi jos 1 putnik, dalje do Zenice, jos 1, pa u Zepcu nekih 6-7 putnika, u Maglaju 1 putnik i konacno dolazimo do Doboj Jug-a/Jelaha, do benzinske Euro Kantic, tu cekaju 4 busa putnike iz ovog u kojem idemo iz sarajeva, jer u ovom busu nisu ulazili samo putnici za Calw, vec i za Svicu i Austriju, i za Dortmund, tu stajemo i nekih 10 min se premjestamo u druge buseve, ja sam nastavio put ka Gracanici u 328 dt, prelijep bus, cist ko suza, sva sjedista kao nova, nisam mogao da vjerujem, a da jos nesto , iz Sarajeva sam dosao s Neoplanom, koji je ko da je izasao iz fabrike, nisam mogao da vjerujem da je onako ocuvan, sto se vidi na slici, sve ko novo, citava unutrasnjost, stvarno sam se iznenadio, znaci krecemo s benzinske dalje, u 328 za Dortmund u kojoj sam ja , 1 sprat pun, 2 sprat, 13 putnika, ali kako je jedan od 3 vozaca koja su u tom busu rekao  da je sve rezervisano da ce biti pun do Šamca, i eto stizemo u Gracanici gdje se moje putovanje zavrsava .... zazelio sam sretan pun i zahvalio se na lijepom putovanju , najljepsem i najugodnijem do sada dozivljenom u autobusima, nisam se vozio u sredjenijim i ciscim busevima ... takodjer busevi za Zurich pola pun, Bregenz pola , i Calw preko 15 putnika ... sad dalje koliko je ulazio ko to neznam ... jer sam izasao u Gracanici ... i evo sada slike ... nadam se da ce vam se svidjeti ...







Neoplan za Bregenz (Austrija)






linija za Dortmund



stigla iz Zuricha


Stigla iz Dortmunda















kilometar

Kao prvo sretan ti rodjendan Amare puno zdravlja i srece! Taman kad pomislimo da bolje ne moze, ti nas uvijek iznenadis sa svojim sjajnim fotkama.I hvala ti na tome! Iskoristio bih ovu priliku da se zahvalim firmi Kantic Touristik za saradnju sa nasim forumom, i oni bi trebali biti primjer i za druge firme.Kantic dokazuje kako se moze raditi otvoreno i transparentno. Svaka im cast na tome!

amar

trudim se uvijek da nam priustim nesto novo , nesto jos nevidjeno, pa eto , nekako napreduje, nadam se da se i ostalima slike svidjaju, meni su ekstra ...

amar

i sad ugleda nisam jednu sliku postavio, i za kraj tog danas s kanticem, rastanak :(



bas mi je bilo lijepo i ugodno, mogao bi snjima putovati citavo vrijeme gdje god da idemo, bez krajnjeg cilja ... samo da se vozamo ...

elvis

Citat: amar  u Lipanj 04, 2010, 10:15:42
trudim se uvijek da nam priustim nesto novo , nesto jos nevidjeno, pa eto , nekako napreduje, nadam se da se i ostalima slike svidjaju, meni su ekstra ...

amare sretan ti rodjendan,a slike ne trebam posebno komentarisati,prepremocne... ;)

amar

danas, uspio uhvatiti dvije setre, linije gorazde - dortmund, gorazde - zurich ...

druga slika mi se nekako najvise svidja ...








Almir


amar


amar

jos od danas ...



+ biss voznja




Man lion's coach

veceras gledam TV kad GP Bregana, pricaju o kolononama u kadru se vide 3 autobusa medju njima i kanticeva kraljice(spratna)

amar

koja je tv ? da pokusam uhvatiti screenshot s te televizijske stanice ?

Man lion's coach

nisam siguran ili je RTL ili HRT 1, ali mislim da je to bio RTL

Man lion's coach

sve oci vozaca uprte u amara  :D  :D :D