Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Dreamwalker

Nemaju oni ni blizu 2 milje. Već je bilo riječi o tome. Imaju nešto više od milijun kilometara jer su se dosta štedjeli dok su bili novi. Serija iz 2009. je (bila) prekomjerno raubana pa zato imaju malo godina, a puno kilometara.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Volzhanin

Imaju oko 1,5 milijuna kilometara...O405GN otišli u rashod sa otprilike 1,3 milijuna kilometara

tramvajac 92

NG 313 bi mogli biti na kojih 1,5 mil km.

C2

Gbr 149 ima novi upravljač.

NP-549

Takvi su se sad pojavili i kod nas na svim tipovima MAN-ova.  Meni osobno nije baš nešto sjeo. Puno mi je bolji Mercedesov sa još dvije dodatne prečke u donjem dijelu. S ovim moraš više mlatarat rukama. Mogli su barem stavljat onaj sa City-a i prvih Regia

marin

Gbr. 757 stoji u APP smrskan prednji desni čošak i to onak. Detalje ne znam.

leonardo123

Gbr. 77 nastradao 1.7.2018. na liniji 161 Savski most - Kupinečki Kraljevec - Štrpet.

"Bacio je bocu iz automobila i razbio staklo autobusu ZET-a"
Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/bacio-je-bocu-iz-automobila-i-razbio-staklo-autobusu-zet-a-580390 - 24sata.hr

Na sreću u trenutku kada je nepoznata osoba bacila bocu u autobusu nije bilo nikoga. Kako kažu čitatelji razbijena su dva stakla, a na teren je izašla policija koja obavlja očevid
Malo poslije 23 sata dobili smo dojavu da je razbijeno staklo na ZET-ovom autobusu na remetinečkoj cesti. Nitko nije ozlijeđen i čeka se servis, potvrdili su nam iz OKC PU zagrebačke.

Kako nam kažu čitatelji koji su snimili incident netko je iz automobila bacio bocu i pogodio ZET-ov autobus koji prometuje od savskog mosta prema štrpetu. Na autobusu su razbijena dva stakla, ali na sreću je u tom trenutku bio prazan. Na teren je izašla policija koja obavlja očevid.

Slike su s portala 24sata.hr

sniff

Baci jednu bocu, razbije dva stakla. To je majstor  thumbs

tramvajac 92


Shole

Ko kaže da nije bačeno još nešto

MAN truck bus

Obavio sam vožnju s autobusom MAN Lion's City gbr. 341 koji je vozio na liniji 330.
Izvana izgleda dobro, u vožnji fino vuče, a kočnice su mu dobro dimenzionirane i mekane. Vrata su bez senzora i lijepo se otvaraju i zatvaraju bez lupanja.
Tijekom vožnje mjenjač VOITH ne trza, dobro vuče, retarder usporava vrlo snažno. Klima uređaj rashladi prostor održavajući zadanu temperaturu. Lijepo su ga utegnuli te ne nabija plastika prilikom prelaska preko šahtova. Preko vikenda su se serviseri potrudili te lijepo oprali motor. Motor je znatno tiši u odnosu na ostale Cityije pri jednakim okretajima. Na tahografu prikazuje predanih 900 000 km.
Vozač navedenog autobusa izrazio je zadovoljstvo pri vožnji i kaže da je u vrlo dobrom stanju u odnosu s ostalim Cityima. Bilo bi ljepše i vozačima i putnicima da su svi u takvome stanju.  byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ManNLNG

Grb. 166 dobio novi prednji displej ko na novim Lions City G-ovima
EUROBUS AV120

MAN truck bus

Dobio je LED display?   ??? buljo
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shole

Čisto sumnjam da je samo prednji. Obično idu u kompletu,  nisam nikad vidio bus sa dišpar displejima.

421

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 03, 2018, 22:24:31
Obavio sam vožnju s autobusom MAN Lion's City gbr. 341 koji je vozio na liniji 330.
Izvana izgleda dobro, u vožnji fino vuče, a kočnice su mu dobro dimenzionirane i mekane. Vrata su bez senzora i lijepo se otvaraju i zatvaraju bez lupanja.
Tijekom vožnje mjenjač VOITH ne trza, dobro vuče, retarder usporava vrlo snažno. Klima uređaj rashladi prostor održavajući zadanu temperaturu. Lijepo su ga utegnuli te ne nabija plastika prilikom prelaska preko šahtova. Preko vikenda su se serviseri potrudili te lijepo oprali motor. Motor je znatno tiši u odnosu na ostale Cityije pri jednakim okretajima. Na tahografu prikazuje predanih 900 000 km.
Vozač navedenog autobusa izrazio je zadovoljstvo pri vožnji i kaže da je u vrlo dobrom stanju u odnosu s ostalim Cityima. Bilo bi ljepše i vozačima i putnicima da su svi u takvome stanju.  byeg
Što bi to trebalo biti: test vožnja, domaći uradak "Busom na liniji 330", MAN Lion's City u vožnji, izljev sreće nakon vožnje, interview  s vozačem na radnom mjestu, ili ....? 
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln