Cosmos, Obudovac

Autor lav, Lipanj 11, 2008, 20:49:05

lav

COSMOS doo Obudovac,BOS. Šamac
Obudovac bb
tel/fax: +387 54 643 590








Dado_toping

#1
Njihova Setra 216 HDS

Dado_toping


Dado_toping

Njihov Neoplan Skyliner u Salzburgu.

busfan


transturist

#5
Setra 228dt sa maskom od 328 slikana u Spaniji prije nekoliko godina. Ne znam da li je jos uvijek u Cosmosu.
http://i394.photobucket.com/albums/pp24/transturist/15.jpg

busfan

Mislim da je ovaj autobus sad kod MD-Tours iz Preijedora

aaaaa

Citat: Dado_toping  u Lipanj 17, 2008, 13:42:58
Njihov Neoplan Skyliner u Salzburgu.

Na oči izgleda solidno , no u stvarnosti nije baš u dobrom stanju....

transturist

Putovao sam jedanput sa njim u Spaniju i tada je bio odlican. Medjutim to je bilo par mjeseci nakon sto su ga kupili. U Cosmosu slabo odrzavaju buseve,
Setra 216 HDS i Cityliner su tada nekoliko puta ostali u kvaru ali su se nekako dovukli do BiH.

aaaaa

Citat: transturist  u Veljača 08, 2009, 22:20:01
Putovao sam jedanput sa njim u Spaniju i tada je bio odlican. Medjutim to je bilo par mjeseci nakon sto su ga kupili. U Cosmosu slabo odrzavaju buseve,
Setra 216 HDS i Cityliner su tada nekoliko puta ostali u kvaru ali su se nekako dovukli do BiH.

Ma ovaj je imao problema sa klimom...previše kondenza je bilo a i koliko sam vidio nije baš "stabilan" na putu išao sam iza njega sigrurno nekih 50 KM

Mercedes

cosmos

busfan

Kad si ga slikao, mislim da je u nedelju otisao za Wien, pa sam ga utorak opet vidio ovde. Ima vrata iza 2 osovine

Mercedes

juce ga uslikao u becu, da ima vrata iza osovine i wc mu je u zadnjem desnom kutu i odmah do wc je kuhinja tako da ima na kraju u zadnjem redu ima samo jedan sjedez

busfan

#13


mate

Setra registracije 070-T-888...mislim da je od Cosmosa posto je imala njihovu tablu za Bec...nazalost nisam uspio vidit na vratima vlasnika, pa sam samo po tabli zakljucio...