Snježna kraljica

Autor Portos, Studeni 21, 2007, 21:58:45

master

Nekakva nova inačica MERCEDES-a! Nije ZET-ov biser! ;D

Ivan

Za tjedan i pol se opet vozi Snježna kraljica, ovaj put će napokon i muška i ženska utrka biti neradnim danom.

Koliko sam shvatio, APP i APD bi trebali dati po 40 autobusa... Činilo mi se isprva malo previše, no možda uopće nije, zadnjih dana Ivica vozi prilično dobro pa bi ipak moglo biti prilično zainteresiranih... :)


Ovaj put nema previše problema sa nalaženjem vozila, nadam se da će poslati i školske na brdo, i u boljem su stanju pa bi trebalo biti manje otkazivanja retardera i sl., i prikladniji za vožnju od 10 km bez zaustavljanja...

conecto

#17
Bit ću tamo - 3.1. od 13,30, a 6.1. od 16,30. I to je sve što znam, mada mrzim to vozit popodne kad se pun moram spuštat niz ono brdo. Još mi kroz misli prolazi kako su me zadnji put znali (nepotrebno) nakrcat full koliko ide, a ja s Citarom dolje u dvojki ali ipak gura i gura... Pa još k tome u desne serpentine ideš napola napamet jer ne vidiš ništa od putnika... A okolo mrakača uz koju reflektira unutarnje osvijetljenje u šajbama koje se nemilosrdno magle unatoč grijačima dok u retrovizore ne vidiš niš a ideš knap... Pravi slalom poslije onog na Crvenom spustu koji na Mihaljevcu konačno završava s aaaaaaaaaaahhh!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Par sitnih savjeta:
- budi bezobrazan i tjeraj ljude ća sa prednjih vrata, barem da normalno vidiš ogledalo  (nisi ti zadnji bus koji ide pa moraju svi baš s tobom).  Dva čovjeka manje, nikom niš, al ti možeš normalno vozit.
- odma čim ujutro dobiješ bus u garaži (ili na terminalu ako si popodne) skini plastiku na prvoj plafonjeri i odvidaj ili skini prvu neonku.  Strašna razlika na šajbi po noći kad je jedna neonka manje, pogotovo prva.
- uzmi ženi ispod sudopera sredstvo za pranje prozora ili čaša.  Isto ga odma ujutro našpričaj skroz po šajbi i lagano razvuci starim novinama. Ne krpom jer ostanu crte.  I neće ti se stakla uopće maglit. Ali ne čekat da se zamagle pa onda špricat, nego odma ujturo.

Sitnice, al sitnice koje ponekad znaju čovjeku puno olakšat.

conecto

Citat: Shole  u Siječanj 01, 2009, 17:10:22
Par sitnih savjeta:
- budi bezobrazan i tjeraj ljude ća sa prednjih vrata, barem da normalno vidiš ogledalo  (nisi ti zadnji bus koji ide pa moraju svi baš s tobom).  Dva čovjeka manje, nikom niš, al ti možeš normalno vozit.
- odma čim ujutro dobiješ bus u garaži (ili na terminalu ako si popodne) skini plastiku na prvoj plafonjeri i odvidaj ili skini prvu neonku.  Strašna razlika na šajbi po noći kad je jedna neonka manje, pogotovo prva.
- uzmi ženi ispod sudopera sredstvo za pranje prozora ili čaša.  Isto ga odma ujutro našpričaj skroz po šajbi i lagano razvuci starim novinama. Ne krpom jer ostanu crte.  I neće ti se stakla uopće maglit. Ali ne čekat da se zamagle pa onda špricat, nego odma ujturo.

Sitnice, al sitnice koje ponekad znaju čovjeku puno olakšat.

Znam te fore i sve što si rekao stoji, osobito kod tebe u Rijeci. No Rijeka i Zagreb su nebo i zemlja (RI je nebo), Autotrolej ne samo da ima daleko bolje sačuvane, održavane i zadužene buseve (pa ga znaš u dušu) već i drži bolji red u autobusu što se tiče putnika. U ZG je mnogima najbolje mjesto za vožnju baš na vratima čak i kad bus nije pun, a ovi naši Citari s kabinama su posebna priča. Iako podržavam kabine ne samo kao zaštitu od napada (zbog toga su ugrađene), već i od atmosferskih utjecaja, pa i raznih virusa koji putuju osobito u ove zimske dane činjenica je da malo (ne previše strašno) ometaju preglednost. No još je gore što često služi kao oslonac putnicima koji ti se objese po prozorima kabine pa ne vidiš ništa desno ni prednja vrata pa su svađe svakodnevne (jer se najčešće u ZG moraš baš posvađat).
Što se tiče ukrcaja putnika to na ovim posebno organiziranim prijevozima poput Snježne kraljice obavljaju ZET-ovi radnici i kad te pretrpa putnici tu nisu ništa krivi, a autobusi u pravilu čekaju u redu. To mi se dogodilo prošli put i to je to što sam u postu opisao. Najčešće nikad ne znaš kad će točno i koliko putnika krenuti sa Sljemena pa ne stigneš na vrijeme sve pripremiti. Inače ja u pravilu skužim kad bi se šajbe mogle početi magliti i unaprijed to spriječim preko ventilacije. Foru s deterdžentom koristili smo nekad kod Ikarusa s nikakvom ventilacijom (ne samo za stakla već i retrovizore), ali poslije sam to prestao raditi. No što se tiče teškog odmagljivanja i refleksija u vjetrobranu problem kod Citara je u njegovom obliku. Staklo je previše ravno (baš me podsjeća na Ikarusa) umjesto da je zaobljeno kao kod većine autobusa (pa i njegovog prethodnika O-405) pa kad je vani totalni mrak kao u šumi Medvednice problemi su neizbježni. Inače Citaro ima mogućnost uključenja osvijetljenja bez prve dvije lampe (tako uvijek i vozim) no uz jake neonke i ravno staklo ništa ne pomaže.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

STIB

Ja ću biti sutra ujutro na Mihaljevcu (vjerojatno oko 8 ), pa to može biti prilika za upoznavanje nekog od forumaša...  :)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

Uf, malo rano... :) Ne znam baš, možda i dođem, vidjet ću...

Ivan

Malo sam zakasnio, bio sam na Mihaljevcu oko 10 h, bilo je trenutno samo 20-ak autobusa tamo i sve je bilo po starom, NL 263 i 313, redovni SL 283 i Citari.

Školske sam vidio na 130 i 135, dakle valjda nisu gore, barem podsusedski. Ne znam zapravo što je još iz Dubrave osim Citara na Sljemenu jer samo sam njih vidio (a trebalo bi biti još nešto, njih je 29 a Dubrava bi trebala slati 40 komada gore).

STIB

Jedan dio slika s Mihaljevca (uglavnom tramvajskih) je ovdje:
http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=8839

Autobuse ću staviti ovdje kasnije (poslije ručka  ;))
Od dubravskih buseva je bilo nešto Conecta i  O405N.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

STIB

Evo, kao što sam obećao.
Podsusedski busevi:





(iznad prolazi jedan Citaro - vidi mu se samo krov)



Dubravski:






S plavom felgom:


Tragovi popravka naprijed lijevo:


Connecto 430 kao barikada kod Jandrićeve:







Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

STIB

Posljedice Snježne kraljice na drugim linijama:

Već ranoj ujutro dva zglobna (514 i 515) na linijama 201/202, slikano po mraku na Kvatriću:


I kasnije (oko 10).
514 na 201 prema Kaptolu:




Školski 629 na liniji 226:



Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

STIB

Kad je već tako, onda sam si priuštio luksuz vožnje u zglobnom busu sve od Degenove preko Kvatrića do kuće.
Rasadnik na vrhu Srebrnjaka:


Kvatrić (515 upravo kreće):


Kad bi svaki dan bilo toliko mjesta:


Krećemo:


Iz Petrove u Lašćinsku bez problema - čak mi se činilo lakše nego sa solo busom:




I ovo je rijetka slika:



Uživajte u slikama - današnji skijaški rezultati su možda mogli biti i bolji, ali još je pred nama i utorak  8)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

FitzTN

Kako su na 673 pogodili boju! Svaka im čast!!!  ;D

Tomek

Na Sljemenu je osim spomenutih autobusa shuttle vozili gb646 i 647, novi Dailyji.
Sveukupno je bilo 80 autobusa, po mom mišljenju kao i po mišljenju još nekih ljudi koji su tamo danas radili najmanje 20 autobusa je bilo previše..
APP je poslao par NL263 iz 99.(neki poput 104 se raspadaju  ::|), zatim većinu ako ne i sve NL-e 263 iz 2003., SL-e 283 iz 2004. i naravno Lion's Cityje iz 2006., no jedan City je u ARZ-u, a jedan danas na 128 tako da sigurno nisu bili svi Cityji..

Dubrava je pak poslala Conecte, Citare iz 03. i 04. i kockice tj. O405N2(neke kockice su u jako lošem stanju)..

Tomek

Ja sam se večeras s našim članom conectom provozao do vrha.. Išli smo s Citarom gb676.. Bus je ok, ide solidno, napravili smo prazan krug gore dolje i dobro se napričali..
Evo i par slika