AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

sniff

#1005
Onoj Scaniji Higer još nisu popravili shemu, a od mene par Crobusa:


mate

Tourliner veceras na Osijek - Imotski



inace u zadnje vrijeme se Crobus 3423 ustalio na ovoj liniji, ali sad zbog guzve je vracen Tourliner

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

sniff

#1008
Sivi Crobus i zlatni Coach  :D

mate

#1009
Danas u krugu Panturista u Osijeku



a troosovinski Lions Coach Supreme DU-160-GE isto stoji u krugu PNTa, ali s izvoznim HR tablicama

zlepur1

#1010
Kod njih mi nije jasna stvar oko međugrada.Il su AP imotski ostavili samo za školu i prigrad ili su ga ugasili i stavili sve naa Autoherc, ali neka onda objave Autpoduzeće kao takvo više ne postoji i amen.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Lion's Driver

Ko kaze da je ugaseno i ne postoji....ima ga jos....al je ostalo samo ime i đačke linije....po mom mišljenju opet navlakuša od samog početka i pljačka autopoduzeća od strane autoherca....zaradu djelatnike i auta na autoherc a autopoduzeće "septicka jama" di se otpad i dugovi gomilaju...al na pocetku je bilo uvjerljivo s onim zorama sa samom semom autopoduzeca   :'( :'(

tony515



Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


mate


Paško

Ovog Dailyja DU-823-HB sam uhvatio u zadnji čas. Iako ima DU tablice, na vratima je naljepnica Autopoduzeća
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Da vridi i valja ne bi bio na Autopoduzeću...ne boj se...da bili sređeni Lion's Comfort ide na Autoherc...jadno nase Autopoduzeće  >hammer<

tony515



Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


tony515



Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


Paško

Lion's Comfort DU-778-HB je ex Panturist OS-793-HB, star 19 godina.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

#1019
Svaki mjesec jedan post  bus123 bus123 ;D