MAN Lion's City G CNG

Autor man323, Travanj 19, 2017, 10:47:17

tramvajac 92

Mislim da je problem u tome kaj je ta tema u Autotrolej => Vozni park, a kompletan popis je zakeljen odmah gore. ;)

Jedino u popisu fale novi  bus123 bus123 bus123 .

Ivan

A, da, istina, tamo postoji popis na kakav sam mislio.  :)  Iako je malo teško doći do njega.
Najte kaj zamerit, rekli bi ljudi tu na sjeveru. :)

Shole

Lako za tebe,  zaboravio i ja potpuno na taj dio

smogovci.bbb2

Kako hladi klima?! Jel dovoljna jedna?!
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Shole


tramvajac 92

Potvrđujem. Ja sam prvi bio skeptičan, ali bus je ohlađen sasvim uredu i s jednom klimom. A puno bolje izgleda tako nego sa 2 klime i 2 tanka za plin.

smogovci.bbb2

Znači ipak vrijedi ono "ŠVABO JE ŠVABO" (iako je ovaj Poljak)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Shole

Kakve veze sad to ima ?  Pa i na Urbanwayu je odlična klima

smogovci.bbb2

Na zglobnom MAN-u je jedna a na Urbanu dvije
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

citaro

#24
Rijeckim CNG odlicno radi klima i to je sad potvrda da je svabo svabo? Jesu onda razmrdani novi MAN-ovi u Zürichu potvrda da svabo nije svabo? Od svih novih buseva koji su dosli u zadnjih par godina u kanton, Citari C2 i Lion's City-ji su mi po udobnosti i kvaliteti obrade na dnu, a na vrhu Volvo i Solaris. Jel to onda automatski znaci da je svabo smece, a svedjanin top? Naravno da ne. Dajte se malo suzdrzite s tim pausalnim zakljuccima.

Dreamwalker

Ne citaro. To ti u uređenim zemljama poput Hrvatske ide ovako. Imaš opciju a i opciju b

a). Radi. To ti je ono što je Švabo konstruir'o, jesi vidija. Iako se radi u Turskoj/Poljskoj to je Švabo konstruir'o i to valja.
b). Ne radi. Viđe ovih Poljaka/Turčina. Rek'o sam ja da to ne valja. Dok se nekad MAN radio u Dojčland, to ti je valjalo. Pogle SGejaca.


Svaka klima valja ako radi. To što je kod nas rijetkost da klima fakat radi, to je drugi par cipela.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

man323

Kakvi su Cityji u startu s obzirom na riječku topografiju?

Shole

Naravno da nisu ni sjena novim Conectima od 400 konja.  Dosta su tromi, pogotovo kad moraš krenut u brdo. Al mi se nekako čini da su startniji od Iveca iako nominalno ima manje snage i manji moment

C2

Vjerojatno to što ima jednu klimu, a ne dvije ga spašava od još veće tromosti tako da je super ako smatrate da je jedna dovoljno.

Shole

Nije bitno koliko ima krovnih jedinica, ni kakvi su ventilatori gore, važno je koliko su jaki kompresor i alternator klime koji su montirani na motoru.  Oni opterećuju motor i oduzimaju mu snagu