Iveco Urbanway

Autor MAN truck bus, Kolovoz 05, 2017, 17:49:43

MAN truck bus

Ima staklo,samo se može spuštati. Tako je vozač spustio očito, pa ti se učinilo da ga nema.


Imaju i naši,vidi se na slikama iz Večernjeg.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Napravio sam i ja jedan krug jučer na 274 sa prinovom (točnije gbr.405). Iz perspektive putnika sviđa mi se jako. Kako je i Dreamwalker napisao razbijena je monotonija unutrašnjosti, krovne obloge su fora, ide jako lijepo bus, startan, vuče, staje ko auto. Unutra je sve lijepo rasvjetljeno, iznad vrata čini mi se ima bijele LED-ice, isto lijepo izgleda kad se vrata otvore.  Samo mi se nekako čini da će se to sve nekako rasklimati, možda griješim ali vidim da ima jako puno vibracija na staklima i panelima...tako da je pitanje vremena kada će to sve početi lupati (iako ni to nije problem, da imaju volje niti jedan autobus nebi lupao - stvar održavanja).
Nego sad, zanima me nešto. Na svim vratima ima tipkalo STOP i ono zeleno tipkalo za otvaranje vrata. Znači li to da se sva troja vrata mogu otvoriti na privolu kao u tramvaju ili je to samo (recimo) priprema za taj sistem. I da, kod trećih vrata nema pripreme za validator kao drugi autobusi niti ima mjesta igdje za tu pripremu. Ali validatore na trećim vratima nećemo tako skoro doživjeti.
Das Beste oder nichts. MB

Ivan

#17
Vozio sam se i ja jučer u Urbanwayu.

Dobar je bus iako me nije baš iznenadio, ali očekivano je jak, drago mi je da su riješili toplinsku izolaciju motora od putničkog prostora jer temperatura je iza valjda 10° niža od Citelisa (a i krovni auspuh možda pomaže), klima je besprijekorna, očekivano za Iveco nije sve najbolje zašarafljeno tako da stoje mali prigovori oko završne obrade, ali ništa strašno i bitno, ovjes je super kao i na onom testnom hibridnom Citelisu, i materijali definitivno kvalitetniji, osim malih cviljenja na rupama koje ipak jako udobno prelazi, dobro je zamišljen i sklopljen.
No uglavnom, definitivno je najudobniji niskopodni bus kojeg se može dobiti a to je u zagrebačkim uvjetima super jer ceste su opet sve gore, unatoč mušicama tipičnim za Iveco bit će super u prometu, ne mislim da se može dodatno rasklimati jer nije neobično da se bus poslije tvornice još malo pritegne, i Citelisi na kojima je bilo puno grešaka su s vremenom postajali samo bolji (a isto i neke malo klapave serije drugih proizvođača kao LC '06).
Usput, netko je spominjao mjenjač, imam dojam da je oko pola sekunde u leru koji se inače ne bi trebao događati kod Voitha, možda ga treba još naštimati, no možda je samo moj krivi dojam, ili se možda to promijenilo prema starim Voithovima.

Malo OT, ali jedina stvar koja me oko Urbanwaya stvarno muči kad ga vidim je da ih je premalo, i da podsjeća koliko je Holding jadna institucija, ako je ZET u doba Baričevića tražio 30 solo autobusa onda je otad trebalo kupiti 30 solo autobusa, a ne potpuno debilnim smjerom razmišljanja 20 idiotarija koje ništa ne rade što već postojeći mini i školski nisu, 10 zglobnih kojih je još previše, i samo 5 solo koji su traženi.
Iako je ovo malo olakšanje, bojim se kakvu budućnost možemo uopće očekivati dok očito krajnje nesposobni ljudi odlučuju umjesto bar malo preostalih ljudi sa sposobnostima u ZET-u (iako i oni nekad felšaju i rade isto po starom 40 godina, no ipak je bolje od Holdinga), no njih pozovu da naprave red samo kad klika debila napravi štetu koju ne znaju raspetljati.

Uglavnom, trebalo ih je biti puno više.

tramvajac 92

Ja sam danas isprobao Urbana #403, kolege su većinom sve napisali, ja ću samo dodati da je ovo unaprjeđeni Citelis dizel. Primjetio sam da se prozori daju zaključati što je dobro. Sjedala su čudna, ali ima i Irisbus Recreo (Vincek) isto neka čudna sjedala s kojih kliziš dole.  ::|
Da ih je bar 10 došlo, to bi već nešto bilo.

Citat: Ivan  u Kolovoz 10, 2017, 10:57:24
Usput, nije mi jasno koja je strategija iza toga da Urbanwayi voze baš na 229 kad imaju 360 KS a ne sumnjam da će novi zglobni voziti za Novi Zagreb u koji god pogon da ih stave, no i ne čudim se previše jer smo već vidjeli kako je ZET otkad je dobio slao LC s 310 KS na 223 dok su recimo na 203 ostali Citari s 250 KS...
Rađe tu odgovorim. Zašto su morali voziti i Cityi na 229 do sad? Jedino da koriste vozači ručicu retardera pa da tako staju na toj liniji i malo prištede kočnice. Ali opet, takav retarder bi bio odličan na bregu...  kava

Ivan

Nema veze trošenje kočnica, retarder se pali kad se stisne kočnica bez obzira na ručicu, jedino bi time imali malo ugodniju i spretniju kontrolu kod nekih situacija, pogotovo gdje treba samo ograničeno usporiti recimo prije zavoja ili na dugom spustu, no većina zetovaca to po običaju ne doživljava (i to je još dobro dok 20% pametnjakovića isključuje retarder na najgorim brdskim linijama)...

smogovci.bbb2

Prema inf. koje su možda istina a možda rekla-kazala ciljano su na ovim linijama da ih isprobaju u različitim uvjetima (201/202-brdo, 229-ravnica, 263-polu prigrad) hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Onda su mogli stavit i 203,216,272...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Lijepo je vidjeti da nema onih koji forsiraju njemačke marke kao jedine prave odkad su došli Urbanwayevi

822DoDo

ide svakim danom i na 274 koja je skroz prigradska tako da su sve obuhvatili pivkan
Das Beste oder nichts. MB

421

Citat: lussinpicollo  u Kolovoz 10, 2017, 15:39:28
Lijepo je vidjeti da nema onih koji forsiraju njemačke marke kao jedine prave odkad su došli Urbanwayevi
Možda ih još nisu vozili, a možda i ne žele, možda nisu prošli obuku za dotično vozilo.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

Citat: tramvajac 92  u Kolovoz 10, 2017, 12:20:12
Ja sam danas isprobao Urbana #403, kolege su većinom sve napisali, ja ću samo dodati da je ovo unaprjeđeni Citelis dizel.
Pojasniti molim!
Osim ako nisi mislio da je to "unaprjeđeni Citelis" s dizel motorom. thumbs
Citat: Ivan  u Kolovoz 10, 2017, 12:38:22
Nema veze trošenje kočnica, retarder se pali kad se stisne kočnica bez obzira na ručicu, jedino bi time imali malo ugodniju i spretniju kontrolu kod nekih situacija...
Točno, samo većina  bus123 bus123 ima tipku za iskapčanje retardera na komandnoj ploči. Ako je ona na "OFF" položaju,tad nema retardera niti preko ručice niti preko pedale.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

421, naravno. Sve su to unaprjeđeni modeli, na ovome se vide brojni tragovi prethodnog modela.

MAN truck bus

Meni se jako sviđa Urbanway. Bolji su od Citelisa, ali vrata su mogli promjeniti. Pošto više nema SECUa, mogli su stavit pištanje,ali bez povlačenje stanične. Inače elektronika vrata je malo spora,ali vjerojatno će se nakon nekog vremena razraditi i poboljšati. 402 već ima 4 upozorenja na tabli,ali mislim,da nije ništa ozbiljno.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

#28
Citat: MAN truck bus  u Kolovoz 10, 2017, 20:10:13
Pošto više nema SECUa, mogli su stavit pištanje,ali bez povlačenje stanične.
Inače elektronika vrata je malo spora,ali vjerojatno će se nakon nekog vremena razraditi i poboljšati.
SECU postoji, postavljen je na bizarnom mjestu u kabini vozača i nije baš na dohvat ruke.
Ne postoji ECO / POWER tipka.
Ako stave malo BODE masti za vrata onda hoće.Problem je i u zraku iz kompresora - u tvornici stavljaju originalni koji se potroši do grada isporuke pa ga moraju mijenjati. Moguće ovaj ZG zrak nije u % dovoljno dobar pa ga moraju prilagoditi. S tim se treba malo igrati da se dođe do odgovarajuće mješavine.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

C2

#29
Danas sam i ja krstio Urbanway-a gbr 401 na 201. Drago mi je da su uzeli VOITH, po zvuku je motor sličan Citelisu, ali ipak tiši. Djeluje mi snažno na uzbrdicama. Ona grba na krovu skroz na kraju djeluje malo neobično. Kiel sjedala su udobna, ali djeluju mi slabo, no to čemo vidjet kroz godine. Zvukovi signalizacije vrata i stop su kao na Citelisu. Sviđa mi se boja unutrašnjosti, ali je mana to što se na tamnim okvirima prozora lako vidi prašina pa se vidi koliko ZET (ne)briše prašinu. Mislim da su tipkala za vrata s unutarnje strane smještena pre nisko, dok je to u Citelis-u bolje izvedeno. Što je zanimljivo kada stisneš "STOP" onda na natpisu koji zasvijetli piše "IZLAZ, EXIT, BUS STOP". Što se tiče unutarnjeg displeja još uvijek nije u funkciji, ali glasovna najava uredno radi. Bus ima ugodan miris koji me podsjeća na Crossway-e iz Autoturista dok su bili novi. Što je zanimljivo polijepili su oznake na vrata za ulaz i izlaz (mislim na strelice i minuse) dok na Citelisima to nije nikada bilo. Klima je ekstra, čak je vozač putnicima na ulazu govorio da je klima super i da se udobno smjeste. Što se tiče kontrole vrata vozači u večini slučajeva preferiraju manualnu kontrolu. Pretpostavljam da pošto ima tipke na svim vratima i s vanjske strane i unutarnje da druga i treća vrata mogu raditi automatski, a prva mogu putnici otvorit, ali vozač mora zatvorit, (kao na TMK 2200) neka me netko ispravi ako sam u krivu jer sam vidio da neki prijevoznici tako imaju. Djeluje mi prostranije od Citelisa. I mislim da su srednja vrata udaljenija od prvih u odnosu na Citelis. Iza prvih vrata je velika "kutija" tako da je prvo sjedalo s te strane tek naopako na kotaču. I sviđa mi se LED lampice iznad vrata. Vozački prostor mi djeluje dosta pregledno. Sve u svemu ekstra bus, ne bih se žalio da ponovno dođu u idućim nabavkama. Samo je pitanje dokle će klima dobro radit, jer u protivnom će bus biti sauna zbog malog broja prozora.