Sanos S218

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:45:11

aco_kuna

Ove Sanose sa oznaku MAN imamo i mi u Skopje ali samo solo i nose oznaku Sanos 215 kao zamenu starog modela Sanos 115


Evo jedan Fotic Sanos 215



maky

Evo gdje nam se skrio g.b. 149:


Nadam se da je u pitanju samo malo krupniji remont i sređivanje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

I definitivno najljepše iznenađenje dana je bio ovaj ljepotan na liniji 9. DA, g.b. 149 je ponovno nakon dugo vremena u pogonu!  :-* Ne da je živ, nego je pun života, a 280 konja galopira svom snagom, dakako, ne treba ni spominjat da sam se po prikolici kotrljao ko vreća krompira. A ovaj ima sva drvena sjedala otraga  8)






NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Ima već neko vrijeme da je na g.b. 150 "otišla" četvrta brzina.  Ne upada baš kako bi trebalo u četvrtu, treba se shole dobro pomučit da ga ubaci i začuje se ono karakteristično krčanje. Nekad ga neki sholeti jednostavno razvuku u trećoj i onda šibnu u petu  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Dobija novu reklamu,malo lošija slika:

maky

E super, već ga mjesec dana pokušavam uhvatit i svaki put prohuji kraj mene a ja slikam nešto  iza...  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: markost  u Lipanj 03, 2008, 22:30:33
Dobija novu reklamu,malo lošija slika:
http://i173.photobucket.com/albums/w53/makkost/DSC00047.jpg
Stvarno mu super stoji ova reklama.Jako ga je osvježila.Inače prije je imao reklamu Naturino. :D :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Jutros na liniji 18 vozio ovaj brutalac  8)


Poslije ga je zamijenio g.b. 66 (vidi se iza), a on je prešao na liniju 10.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

NenadMKD

Citat: aco_kuna  u Travanj 16, 2008, 21:49:26
Ove Sanose sa oznaku MAN imamo i mi u Skopje ali samo solo i nose oznaku Sanos 215 kao zamenu starog modela Sanos 115


Evo jedan Fotic Sanos 215




Imamo i mi jedan Sanos S218 u Skoplju al on je sa 4 vrata ne sa 3 ko sto su ovi prikazani. A inace je automatik :).

maky

Evo moćnog g.b. 147:


Inače, napomena članu NenadMKD, post nije izbrisan, samo je prebačen u temu o Sanosu  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

NenadMKD


Inače, napomena članu NenadMKD, post nije izbrisan, samo je prebačen u temu o Sanosu  ;)
[/quote]

Ja se izvinjavam za moju gresku nece se povtoriti nadam se :)

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

A šta reći...
Nema tu puno mudrolije, najosnovniji tahograf, ručica žmigavca, prekidači, onaj za koji neznate šta je vjerojatno niti ne radi, ali bitno da je ovo


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Mislim da mu je volan prominjen i da nisu imali takve volane ka novi.