Nabavke novih autobusa

Autor goran666, Listopad 07, 2008, 19:39:01

svicar

Citat: ivo  u Veljača 01, 2009, 11:35:20
sa zet-om je već potpisano za 12 starh autobusa

Sto dolazi i po kojoj cijeni?

Krpan

Na GPP-ov stranici pročitao danas 14.5.2009. u 15 h je bila primopredaja 10 novih MAN Lion's Citya, evo u ostalom link

http://www.gpp-osijek.com/news/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=2

16, 17, 18, 02, 21 i vjerojatno 06 u rashod.



goran666

bio sam na primopredaji pa evo jedna slika



tomo

upravo paradiraju po gradu ovi novi busevi, nisam znao za nabavku novih ali mi sad bilo čudno nešto pa sam morao odmah provjeriti na forumu  :)

Ivan

Hm, glupo mi je da pola mjeseca nisam skužio :), no, uglavnom, gledam sad slike i zanimljivo je da su osječki Lion's Cityji potpuno identični zagrebačkima :o, valjda jedino informacijski sustav i bojanje izvana nisu isti... Ne kužim, uopće nisam očekivao nešto takvo jer svaki prijevoznik si izabere neke svoje detalje, no izgleda da su ovdje baš sve prekopirali, čak su uzeli i 310 KS za koje ne znam gdje se u Osijeku mogu pošteno iskoristiti...

I nije mi baš jasno zašto su toliko bijeli, mogli su im staviti barem neku svijetloplavu crtu, ovo je apsolutno predosadno bojanje. :-\

šišipa

Citat: Ivan  u Lipanj 04, 2009, 02:03:05
Hm, glupo mi je da pola mjeseca nisam skužio :), no, uglavnom, gledam sad slike i zanimljivo je da su osječki Lion's Cityji potpuno identični zagrebačkima :o, valjda jedino informacijski sustav i bojanje izvana nisu isti... Ne kužim, uopće nisam očekivao nešto takvo jer svaki prijevoznik si izabere neke svoje detalje, no izgleda da su ovdje baš sve prekopirali, čak su uzeli i 310 KS za koje ne znam gdje se u Osijeku mogu pošteno iskoristiti...

I nije mi baš jasno zašto su toliko bijeli, mogli su im staviti barem neku svijetloplavu crtu, ovo je apsolutno predosadno bojanje. :-\
Što nije rečeno da su osječki LE?

Krpan

Citat: šišipa  u Lipanj 04, 2009, 20:51:33
Citat: Ivan  u Lipanj 04, 2009, 02:03:05
Hm, glupo mi je da pola mjeseca nisam skužio :), no, uglavnom, gledam sad slike i zanimljivo je da su osječki Lion's Cityji potpuno identični zagrebačkima :o, valjda jedino informacijski sustav i bojanje izvana nisu isti... Ne kužim, uopće nisam očekivao nešto takvo jer svaki prijevoznik si izabere neke svoje detalje, no izgleda da su ovdje baš sve prekopirali, čak su uzeli i 310 KS za koje ne znam gdje se u Osijeku mogu pošteno iskoristiti...

I nije mi baš jasno zašto su toliko bijeli, mogli su im staviti barem neku svijetloplavu crtu, ovo je apsolutno predosadno bojanje. :-\
Što nije rečeno da su osječki LE?

Dva LE-a će tek doći u GPP.

Portos

Dolaskom Lion's Cityja u rashod odlaze zglobni Sanosi



Ovaj solo vozit će još neko vrijeme



Kao i zglobni 10 i 11



A novi Lion's City odmarali su tog 7.6.2009. u GPP garaži


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tomo

U OSIJEKU DANAS NA PROBNOJ BESPLATNOJ VOŽNJI NA LINIJI ZA USKE NJIVE I PREMA MAČKAMAMI PRINOVA POTPUNO BIJELI GRADSKI KING LONG  REGISTARSKIH OZNAKA MA-210-BB... DA LI JE TO ONDA MOŽDA PRISTIGAO IZ PROMETA MAKARSKE??

Tomek

Taj je bio na probi i u ZET-u, putuje po Hr. gradovima.

tomo

Citat: Tomek  u Listopad 20, 2009, 12:32:00
Taj je bio na probi i u ZET-u, putuje po Hr. gradovima.
evo ga sada i uslikanog....


Krpan

Prekjučer su došla dva MAN Lion's City-a LE također u bijeloj boji, s tim da su prednja vrata jednokrilna a srednja dvokrilna.
Zasad imaju ZG proba tablice.

man750

Citat: Krpan  u Studeni 19, 2009, 20:10:53
Prekjučer su došla dva MAN Lion's City-a LE također u bijeloj boji, s tim da su prednja vrata jednokrilna a srednja dvokrilna.
Zasad imaju ZG proba tablice.
Da li su gradska (LE) ili prigradska (LE Ü) verzija jer kod LE modela jednokrilna prednja vrata su standard za prigradski i jedna od opcija za gradski autobus.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

1142007

Još prije tjedan ili 2 stigla su dva nova mana, tako da su se ZET ovi busevi vratili. Da li netko zna kada će poćeti voziti, i koje će GBR imati ? (bilo bi logićno 56,57 )
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14