Pleša Reisen, Augsburg

Autor erobuss, Travanj 17, 2009, 13:16:42

mate

Ma kakvi busfan, linija je Vukovar - Landsberg, bez Munchena, ne znam za Njemacku, ali ocito u Hrvatskoj ima nekog tko ga stiti, jel tu ima mali milijun nepravilnosti, pr. Bundavicu su kaznili kad je u Zg kupila putnike za Svedsku, ali Plesu nekome nije u interesu da ga se srusi, iako se zna da s tim sto radi ide i protiv drugih firmi, ali i protiv kolodvora di staje

busfan

Citat: mate  u Veljača 02, 2010, 08:53:28
Ma kakvi busfan, linija je Vukovar - Landsberg, bez Munchena, ne znam za Njemacku, ali ocito u Hrvatskoj ima nekog tko ga stiti, jel tu ima mali milijun nepravilnosti, pr. Bundavicu su kaznili kad je u Zg kupila putnike za Svedsku, ali Plesu nekome nije u interesu da ga se srusi, iako se zna da s tim sto radi ide i protiv drugih firmi, ali i protiv kolodvora di staje

Znas kako druze, ako postuje polaske po Hr, ne znam kako bi ga kaznili. Ako pravi neki prekrasj pravi ga u Njemackoj, ali ja ipak mislim da je nasao neku rupu u zakonu, jer sumnjam da moze toliko na jednoj liniji zaraditi da otplati i 417HDH i da podmaze nekog tako dobro

mate

I to sto kazes, sto se tice Hrvatske on je cist, jer polazi s svih mjesta koje ima u dozvoli, a za Njemacku sam vec napisao sto radi...A i dosta je on dugo na ovim linijama, pa vec i zna sve trikove kako naci rupu u zakonu i to dobrano koristi

maly

Oprostite ali iako ne vučem ni na jednu stranu Pleša ima na tabli Munchen a nemože krasti putnike Luburiću kada je Luburić preuzeo liniju od Meridijana prije otp mjesec dana a Pleša vozi ovu liniju oko 12-13 godina.Pretprošli vikend Luburić na kolodvoru SL.Brod iako ima liniju Lipovac-Komletinci-Otok-Munchen.Svi nešta rade što netreba pa tako da netreba pljuvati smo po jednom prijevozniku.

mate

Ja koliko sam upoznat Luburic nema nikakvu liniju iz Broda za Munchen, vec iz Hr.Kostajnice...a Plesa isto tako koliko sam upoznat nema dozvolu za Munchen, ne vucem ni ja na neciju stranu, vec samo pisem cinjenice koje se dogadaju

maly

za Luburica i Sl.Brod sam mislio na liniju koju je Luburic preuzeo od Meridijana a za Plešu nevjerujem da bas ima tolika m... da navraca na kolodvor u Munchen ako nema dozvolu.Znam da koristi kolodvor hake-brike.Ako nema pravo a tamo mu niko ništa neće e pa onda kuda ide ovaj svijet.Neznam šta ko radi al ovak otprilike znam a nije ni bitno nek čine šta god hoće.

moja domovina

Koliko ja znam Plesa je narucijo jos jedan bus. To znaci da ima vjerovatno putnika.

busfan

Citat: mate  u Siječanj 29, 2010, 21:43:47
Ma znam otprilike sto radi, evo jedne stvari

Nedjelja, Plesa ide ranije nekih 45 min neg Touringova linija za Njemacku - E, sad kao prvo putnik ude u bus, te mu se u busu pise karta, a ne kupuje na blagajni autobusnog kolodvora, to je uobicajena praksa, drugo tom istom putniku se karta prodaje za Munchen iako Plesa nema pravo tamo stajati, samo sto on na kartu napise mjesto polaska, ali ne i mjesto dolaska, ili u obrnutom slucaju nema mjesta polaska, a ima mjesto dolaska..I sad putnici koji ne znaju a idu za Munchen uvijek odu na Plesin polazak...I tako se to na stetu Croatia Busa/Čazmatransa i Touringa provodi iz nedjelje u nedjelju :(


Evo nadjoh stranicu München ZOB(Hackebrücke), Plesa tamo ima uredno prijavljen polazak iz Münchna>zadnja stanica Vrbovsko utorkom i petkom u 13.30, u 13.00  dolazi u München vjerovatno iz Landsberga
http://www.muenchen-zob.de/fahrplan.php

mate


mate

Danas na linji za Landsberg, S417 GT-HD, koja je na testiranju u Plesa Reisenu, te po rijecima gospodina iz Plesa Reisena vjerojatno ce biti i kupljena. Inace losa vijest je da je S417HDH imala nedavno prometnu nesrecu, te je na popravku u Njemackoj, tako sam jutros informiran, od strane gospodina iz Plesa Reisena, koji se interesirao za razlog slikanja, pa ga pozdravljam ovim putem ;)





u drustvu s S417 GT-HD od Cazmatransa


martin

PLESA REISEN kupio ganjc novu S417HDH,a prvosnja razbijena prodana u ESTONIJU,a nova bi vec u petak trebala na liniju za HR buljimir
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

mate

Citat: martin  u Rujan 21, 2011, 23:57:43
PLESA REISEN kupio ganjc novu S417HDH,a prvosnja razbijena prodana u ESTONIJU,a nova bi vec u petak trebala na liniju za HR buljimir

Evo i slike, nazalost nisam jucer uspio bolju sliku napraviti...


mate

Setra odmara u centru Sl.Broda


mate

Jos jedna prinova u Plesa Reisenu, jutros na liniji za Landsberg





pozdrav gospodi iz Plesa Reisena, i sretan im put zelim i mnogo kilometara s ovom prinovom :)

mate

Setra me iznenadila sinoc u susjedstvu  ;)