Autobusi na probama, posudbama i sl.

Autor maky, Ožujak 10, 2008, 01:03:16

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

FYI, Promet nije na svoju inicijativu doveo ove autobuse na probe. Dovedeni su od strane proizvođača (ili/i ovlaštenih distributera).
Glupo mi je što na njih lijepe one naljepnice s logom Prometa kad ih skidaju na kraju testiranja, netko bi mogao pomisliti da je to nova prinova u voznom parku...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Promet ih je mogao odbiti ako ih nije želio (na ovlaštenim distributerima je da se bore, da ih nude i da "guraju" svoj proizvod), ali svakako je lijepo pogledati iz prve ruke što se sve nudi na tržištu.

A logo je zalijepljen jer tako mora biti po zakonu. Nije problem jednu naljepnicu zalijepiti ili odlijepiti...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: Avtomontažafan  u Ožujak 23, 2011, 19:33:31
FYI, Promet nije na svoju inicijativu doveo ove autobuse na probe. Dovedeni su od strane proizvođača (ili/i ovlaštenih distributera).
Baš zbog toga je meni ovo sve glupo,u biti nema nikakve koristi.Ovo su prigradski autobusi,oni trebaju općinama,a one su kupile što su mislile 2008.
Gdje su zglobni autobusi,oni najviše trebaju Prometu da s njima pokrije sve gradske linije,a ne da na njima voze stari autobusi ili solo.Ali mislim da i ako dođu koji zglobni,glavno pitanje je novac,tako da mislim da od novih autobusa ništa!
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Ako netko treba, evo registracije:
Irisbus: ZG-4436-EH
BMC: ZG-8495-EJ
Ovlašteni zastupnik za Irisbuse ima baš originalno ime: Autobus d.o.o. ;D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

O čemu ti?!
Pa zar misliš da neki tamo foteljaš u nekoj općini ima pojma šta uzet?! Njemu je autobus - autobus. Svaki je isti, isto ko što je meni  cigara - cigara. Svaka mi je ista jer ne pušim, kao što se ni on ne vozi autobusom. Promet je tu da odluči što im treba i što kupiti, onaj u fotelji će samo potpisat da želi sufinancirat i amen, vidjet će taj autobus kad bude primopredaja i to je to. Misliš da je sve što je trebalo kupljeno 2008?! Pa zašto su onda svaki dan u pogonu pusti otpadi?! I svi stalno zaboravljate na Neoplane. Pa ljudi moji neće ti moć vozit vječno.

Od zglobnih starih autobusa je ostalo 8 Mercedesa i 6 MAN-ova SG220 + g.b.138. To je 15. Od solo autobusa fali bar 20 komada da zamjeni ovu starčad.

Ukratko 20 zglobnih + 20 solo bi sad odlično došlo (+ školski), ali i da sve to imamo na broju, nikad nije na odmet probat nešto drugo. Šta ima loše u tome ako se proba neki drugi autobus?! Pa ljudi očito žele usporediti performanse, potrošnju, kvalitetu izrade, krug okretanja, pogodnost za određene linije, itd...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Ožujak 23, 2011, 22:36:54
Šta ima loše u tome ako se proba neki drugi autobus?! Pa ljudi očito žele usporediti performanse, potrošnju, kvalitetu izrade, krug okretanja, pogodnost za određene linije, itd...
Pričam konkretno o gradu Splitu i općini Split koja ujedno jedina po meni najviše treba autobuse da se pokriju gradske linije.Zato sam pitao zašto na probu nije došao koji zglobni autobus.
Što se tiče ostalih općina barem ja nevjerujem da bi u skoro vrijeme one mogle nešto kupiti,jer su kupile 2008.Daljnja kupnja najviše ovisi o proračunu,svugdje je kriza......,nisu svi Dugopolje!
Da je svakome autobus-autobus nevjerujem.Ne bi se oda uzimali Regiji,nego bi za tu cijenu mogli kupiti umjesto jednog neka dva "lijeva" autobusa.

Ali ako je ovo gore u pitanju,onda se slažem sa svime.Neka se što više autobusa isproba,tako se najbolje vidi koji je za koju liniju!
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Grad Split kao vlasnik Prometa ujedno najviše i sudjeluje u sufinanciranju nabave autobusa, a u zadnjoj nabavci su i općine malo više priskočile upomoć, ali glavninu će opet snositi grad Split.
Zglobnih autobusa treba jednako koliko i solo autobusa. A to je do uvoznika zašto nema nijedan zlobni na testu. Kao što smo rekli, uvoznici imaju svoje test autobuse koje šalju na turneju po Hrvatskoj. Ovaj tjedan Split, pa Dubrovnik, Rijeka, Zagreb, pa pošalju u Čazmatrans, pa ovdje, ondje, oni guraju svoj proizvod i nadaju se da će neka firma uvidjeti njegove prednosti, ili da će naći neku svoju računicu zašto bi im se isplatio taj autobus. Zatim je na tim firmama da smognu novac kako najbolje znaju i umiju (kod Prometa je to bio slučaj što su u pomoć uz grad Split priskočilke i druge općine i gradovi koji su njegovi VLASNICI).

A zadnji zglobni autobus koji je bio u Hrvatskoj je bio MAN na CNG pogon u Zagrebu, nakon čega je izbila ona afera koju sada ne želim spominjati i čisto sumnjam da ćemo u narednoj budućnosti viđati nekog zglobnjaka na testu. Da se npr dogodi da Liburnija Zadar ima 10 komada zglobnog Irisbusa,  onda njihov glavni uvoznik može zatražiti (uz određenu nadoknadu) da se autobus recimo pošalje 2 dana ili tjedan dana u Split na test (kao što je jedan ZET-ov CNG bio na probi u Rijeci i Mariboru), a u suprotnom čisto sumnajm da ćemo ubrzo vidjeti kojeg zglobnjaka (pa čak i gradski solo autobus).
Uvozniku je lako solo prigradski autobus prodati nekome (bilo većoj firmi ili manjem privatniku) kada završi njegova turneja kao test vozila, a zglobnjaka nemaju gdje utopiti (jer bi ih trebale kupiti firme koje obavljaju JGP, a nitko ne želi kupiti samo jedan primjerak autobusa jer je to problem za održavanje). Prošla su ta vremena kad se šaralo naokolo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

COVIK

Jel praksa u cijeloj HR da okolne općine kupuju autobuse za lokalnog prijevoznika ili je to samo slučaj u Splitu.Meni to nikako nije jasno.Zašto bi općine kupovale autobuse i davale ih u ovom slučaju Prometu,koji ih onda koristi i zarađuje.Malo čudno,di je tu logika.Zar nebi mogla npr.općina Kaštela kupit nekoliko buseva i ustupit ih nekom privatniku ili osnovat svoju prijevozničku firmu pa imat i novce i ovce i zaposlit svoje ljude.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

maky

#26
Ali te općine su VLASNICI Prometa, u tome je razlika. Kupuju sebi, odnosno sufinanciraju nabavu.

Split 65.04%
Solin 5%
Kaštela 9.46%
Trogir 4.26%
Omiš 5.07%
Kaštelanska Zagora 1.01%
Klis 2.41%
Marina 1.43%
Muć 1.48%
Podstrana 1.70%
Seget 1.50%
Šestanovac 1.17%
Šolta 0.47%

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

COVIK

Mislim da je to loš poslovni potez općina koje su kupovale autobuse prometu,nikad im se neće vratit uloženo (to je moje osobno mišljenje).A koliko sam upoznat mislim da općina Omiš nije sudjelovala u nabavci  pa ih zato iz Promata nagrađuju s "najboljim" autobusima koji voze za taj gradić na ušću Cetine.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

maky

Da, grad Omiš nije sudjelovao u zadnjoj nabavci...

A opet kad pogledaš, taj jadni Promet istim tim općinama i gradovima održava linije bile one rentabilne ili nerentabilne. Pogotovo gore po Zagori, gdje se vozi po nekoliko ljudi i gdje nemožeš pokriti niti troškove goriva. Čisto sumnjam da bi se koji privatnik bacao da kupi koncesiju za te linije koje stvaraju samo  gubitke...
Da se razumijemo, dogodi se da i po gradu često puta autobus vozi prazan jer liniju mora odvoziti, ili se u njemu vozi 2-3 ljudi što nikako nije isplativo, al mora se vozit.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Citat: maky  u Ožujak 23, 2011, 23:18:57

(kao što je jedan ZET-ov CNG bio na probi u Rijeci i Mariboru)

Taj bus i nije ZET-ov već vlasništvo zastupnika, zapravo zamjenski autobus gb 793 (kao što je to i Crossway LE gb 791). I zamjenski MAN-ovi 88 i 89 su vozili jedno vrijeme u Osijeku.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...