Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

Tomek

Eh da nam je tako uloviti 97 i 98 cije registracije nemamo..

sokre

Ti MAN-ovi su mi bili super. Zglobni još i bolji.

Tomek

#497
Malo sam se potrudio stupiti u kontakt sa što više ljudi te zahvaljujući R.L. došao do ovih fotografija ZET-ovih TAM-ova iz pogona Samobor :)
Uživajte:

TAM 260 A 116 M gbr 902 originalna fotka (dosad je bila na forumu iz monografije) -- linija 451 Samobor - Sveta Nedjelja - Črnomerec -- reg ZG-694-AM


TAM 260 A 116 P gbr 982 dok je još bio u bijeloj boji, kasnije ga se većina sjeća krem-plavog u normalnom ZET-ovom bojanju, reg. ZG-605-439 slikano 27.05.1990. -- Badovinci - Žumberak


E sad, dva za koje nisam ni znao, al ja se tako i tako sjećam samo 90-ih voznog parka. Gar br. su im 907 i 908, kasnije su te gbr dobili 260A116M

gbr 907 -- linija Samobor - Gornja Vas (mislim da je br. linije 460) reg. ZG-340-492


gbr908


I jedan kojeg se sjećam, gbr 957 koji je bio vozio do sredine 90-ih u ovom bojanju, bio je još jedan takav gbr 956 koji je bio u plavom ZET bojanju i poklonjen na otok Vis
ZG-523-668, slikano 22.05.1988.


Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Ivan

Broj linije Samobor - Gornja Vas je 90-ih bio 450 (odnosno sad 150 otkad su preuzeli Samoborček i Autoturist i prebacili ZET 4xx u svoje 1xx), ne znam je li prije možda bio drugačiji.

Kakve su ovo inače posebne vožnje po Žumberku, samo izleti ili? I kako to da je posebna vožnja Zagreb - Petrovci imala vlastitu tablu :o ???, je li ih se prije tako lako radilo za izvanredne vožnje, ili se iz nekog razloga putovanje na ovoj liniji događalo više puta?

Stvarno odlične fotke, nadam se samo da ćemo doći do još sličnih jednog dana. :)

goranxxx

#500
hmmm. mislim da je drugi gospodin pored busa 957 legendarni instruktor gosp.Murić,vjerojatno sad radi u Autoturistu il Samoborčeku.
a 982,, koja je to bila pila, još danas se sječam njenog specifičnog zvuka motora kad ga šole razvlačio po betonki
SETRA 417 HDH

citaro

Slike su odlične, ali ovaj potpis ne samo da pokvari cijelu sliku, nego ni ničemu ne služi.... Jedan potez u paintu i isti je maknut...

Shole

#502
SA VR ŠE NO !!!!!

982 mi je nekako najcool.  Djeluje još nov,  sa originalnim ogledalima koja vjerovatno nisu dugo trajala po Samoborskim selima :)

Tomek

Trajala su trajala, vjerojatno koje je krpano, al i dok je vozio na linijama po Zagrebu je imao iste presvlake, znači do 2000., jedino je 983 dobio nove negdje cca 1998. Ugl. nekad se više pazilo :)

Ivan

Koliko se sjećam nisu bili previše poderani ni sljedećih par godina kad su prebačeni u V. Goricu od 2000. do rashoda, tako da se pazilo na njih i poslije.


tramvajac 92

#506
Ovo je most mladosti, a bus je MAN, i ima 3 vrata, godina je od 1974 na dalje dok tram nije prešao Savu (1979.) ;)


Danas ovuda vozi samo linija 222.

COVIK

Ja mislim da ima 4 vrata,ili me oči varaju  ???
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Ivan

#508
Zanimljiva slika s Novim Zagrebom, jesu ono ispred nebodera u Zapruđu radničke barake, ili?

Što se tiče vrata, trebala bi biti 4, MAN 890 UG Avtomontaža je imao uska 3. vrata iza zgloba i onda 4. široka na kraju.

Na ovoj slici se bolje vidi.

Done

Tam 190 gb 956 koji je završio na Visu točnije u ondašnjem JKP Komiža je jedva stigao na otok bio je nažalost toliko derutan da mu je lutrija bila svaki put napraviti onu uzbrdicu iz Visa prema Komiži.Svako jutro bi me probudio oko 5 ujutro kad bi vozio putnike na trajekt jer je stvarao nesnosnu buku uz imaće karakterističan zvuk motora iz 190.Jednom smo ja i vozać Goran.P(sada vozi u čazmatransu u ST) išli mjenjat zadnje gume a vijke je trebalo autogeno grijat i popuštat sa komadom poluge od 4 metra.Isječen je prije pet šest godina,uz još jednu 190 i jednog fapa sanosa.