Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

Paško

#765
Fali barem jedan red, a po slikama mi se čini i dva. Znam točno zašto, neka su u godinu dana rashoda #150 uspjeli polomiti. >hammer< Evo kako je to izgledalo u #150:



Dakle, 2019. prva je godina nakon 1994. u kojoj više nemamo autobus sa sjedalima iz O305G. #688 je zato tu za ljubltelje slovenskog drva. Inače, uvijek ću se sjećati sjedala iz TAM-ova u Sanosima #148 i #150 u kojima sam volio sjediti. Postojao je neobičan kontrast između skakutave prikolice u kojima su se nalazili i njihove velike udobnosti. Ako prođeš preko rupe, nasloniš se malo jače na sjedalo. ;D stara slika iz #148

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#302 je cijeli u rasulu pa tako i u unutrašnjosti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92

Jest da mu je dobrih 20 godina, ali svejedno je ovo užas. Kako se uopće to moglo dogoditi...

Paško

Imali smo već ovu genijalnu sklepotinu iz #147, ali valja ponoviti opet.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Valjda mjesec dana prije rashoda #180 je dobio nove tapecirunge na sjedalima. :o
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Ima li Promet svoje tapetare ili se daje na vanjsku uslugu ?   Mi smo donedavno imali, ali sad za svaku glupost daje se van šit

Paško

Mislim da nema vlastite, ali rado bih da to netko potvrdi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Ako nema onda je sve jasno

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Ovakve improvizacije uvijek mi dignu tlak. Iz #227
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Pa da su bar vezali to za lajsnu uz prozor ili nekako probali fiksirat da se ne vidi prazan prostor, pa ajde nekako bi i proslo, ali oni vezu za rukohvat, pa ovo je ajme  majko >hammer<

NP-549

Nemožeš vezat za niš drugo a da ne lupa. Ovo je najtiše rješenje

sibencan

Eurobus #151 se dobro drži
1997 - 2017

LukaST

#191

XDonald

#779
Napokon sam danas #020 i #021 uvatio u đir. Kao i u novim Cityjima, voznja je milina. Sve fino mirise po novome, motor je tih i mirno radi, nista ne klapa. Klima hladi kao frizider. Posto je velik hladnjak motora i zauzima dio putnickog prostora (izgleda poput wc-a u prigradskim 😂), malo sam se osjecao klaustrofobicno u zadnjem redu, a virujen da i vecina ljudi nije navikla na to. Nesto slicno imamo u Conectima, ali na suprotnoj strani  :D . Samim time zadnji redovi su izlozeniji unistavanju i saranju, kao i cijela ta siva povrsina oko motora. Sjedala su dosta udobna, bolja nego u starijim C2 jer su cijela tapecirana. Osvjetljenje mi se bas dopada. Do danas nisam zna da imaju vrata na gumb.

Za par dana cu se potrudit okinit dosta bolje slike, u vrime kad bus bude prazniji...