Portal

Autor Lion, Siječanj 21, 2008, 22:53:58

Lion

Jedno pitanje u vezi našeg portala. Hoće li se na njemu stalno objavljivati vijesti ili svake prijestupne godine? Pošto znam da je prljavibluzer (koji je i napisao prvu vijest) zauzet sa studentskim obvezama, pa ne može stalno visiti na forumu, je li moguće da se nekog od iskusnijih članova zaduži za pisanje pojedinih vijesti (npr. shef i kico101 za Rijeku, maky za Split, tamlover za zagreb, erobuss za BiH,...)? Mislim da bi bila šteta da taj portal uistinu ne zaživi.

Pozdrav,
Lion. ;)
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

Tomek

Lion, daj prvo ispeci pa reci.

Ne, pokrenuli smo vijesti zato da objavimo da je ZET kupio nove autobuse i to je to. Toliko smo zadovoljni da smo odustali dalje išta raditi jer nema smisla.

Idemo sada uživati u svojoj sjajnoj i jedinoj vijesti zauvijek pa se pišemo.

Inače, lion, možda bi malo bolje bilo da više pišeš o autobusima kada si već na autobusnom forumu.

Lion

Citat: Tomek  u Siječanj 21, 2008, 23:01:14
Lion, daj prvo ispeci pa reci.

Ne, pokrenuli smo vijesti zato da objavimo da je ZET kupio nove autobuse i to je to. Toliko smo zadovoljni da smo odustali dalje išta raditi jer nema smisla.

Idemo sada uživati u svojoj sjajnoj i jedinoj vijesti zauvijek pa se pišemo.

Inače, lion, možda bi malo bolje bilo da više pišeš o autobusima kada si već na autobusnom forumu.

Nisam htio to reći, krivo si me shvatio. Htio sam reći da bi bilo dobro da i drugi iskusni članovi tamo pišu vijesti, a da se staff može usredotočiti samo na forum, kako na forumu ne bi bilo rasulo kao na starom. To sam htio reći.

P. S.
Ako sam te ikako uvrijedio oprosti, ali ne znam zašto si mi ovako odbrusio.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

maky

Odbrusio ti je zato jer  svi uvijek znaju riješenje tuđeg problema i uvijek su najpametniji kada je netko drugi u pitanju.  Ne možeš ti niti bilo tko naređivati shef će pisati za rijeku, maky za split, erobuss za  BiH... Imaju ljudi i svoje privatne živote, ovo je samo hobi i jedna velika ljubav prema autobusima koja nas ovdje drži na okupu. Sve je stvar dogovora i dobre volje. I uostalom, ako ništa ne piše na naslovnoj ne znači da se ništa ne radi i da se ništa ne poduzima. A i ne možemo mi izmisliti vijesti u ovom trenutnku ako ih nema. Bolje ne pisati ništa nego širiti dezinformacije.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!