Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

Boky719

Slucajno jer je bila nedjelja pa soferi uzimaju gradske buseve.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


mivano

Ja sam ga u petak vidio na Viškovu na 21 Rijeka.

NP-549

Vozio je par dana na smjeni od 701

LD470

Ča bi reć da su danas sve plinski na 32? Vidio sam bar 3 mana i 3 iveca.

NP-549

Plinski voze na svim smjenama koje nemaju Šoiće

Boki651

Jučer dva zglobna Citya na 32

NP-549

Da vratimo temu na prvu stranicu ;)


Ivano31

Jel 32 ide do Zagora bio vidio prosli petak 819 na 32 sa displayom Zagore jel mozda vozač nesto krivo ili?

NP-549

Monotral ide do Lovrana i tamo je presjedanje na solo 32A.  Kad je u Rijeci na 32 istaknuto na displeju Mošć. Draga ili nešto slicno,  znači da ta 32 ima vezu za dalje. Kad pise 32 Lovran onda nema "nastavka"

opisivac

pozdrav, nisam iz ovog dijela HR pa me zanima linija 32
relacija ZTC do hotela Mali Raj (izlaz Opatije i početak Ičića)

koje stanice su mi važne?, stoji bus baš kod ZTC-a i koja stanica mi je najbliža hotelu?

putujem kroz tjedan

Ivano31

Ne znam di bi stavio ovu sliku pa nek bude tu ako mislite da treba negdje drugdje slobodno.

Korisnik linije 34

Evo u ovoj dugoj corona pauzi od vožnje, par ovogodišnjih fotki, 755 u glavnoj ulozi  :)
1) pauza u Bakru, linija 27
2) i 3) nisam odolio pogledu s Platka, linija 12B

Alexa

Kako su se pokazali Iveco Crossway? Da li ste zadovoljni kao vozac? Kakve su reakcije putnika?

Korisnik linije 34

Citat: Alexa  u Travanj 14, 2020, 00:53:39
Kako su se pokazali Iveco Crossway? Da li ste zadovoljni kao vozac? Kakve su reakcije putnika?
U zadnja 4 mjeseca napravio sam nešto više od 9 tisuća kilometara s njim i što se tiče same vožnje meni ga je stvarno lijepo vozit. Snažan je, startan, uključivanje na glavnu cestu odradi za čas, na semaforu se bez problema ostavi poneki auto iza sebe, o kamionima i drugim autobusima da ne govorimo, po tom pitanju još nisam primjetio da bi se neki drugi bus mogao mjerit s njim (eventualno Conecto).
Ukrcaj i iskrcaj putnika mu je po meni najslabija strana, vrata su prilično spora u otvaranju i zatvaranju, ima 3 stepenice tako da se penzići teže uspinju unutra.. Da su stražnja vrata dvostruka to bi bila druga priča, ovako kad je pun iskrcaj zna dosta potrajat..
Što se tiče mjenjača, na ravnom i uzbrdo nemam nikakvih zamjerki, a na nizbrdicama ga prerano stavlja u nižu brzinu, čim mu daš zub ili dva retardera. To je posebno izraženo kad iz treće prebaci u drugu, pa pri brzini od 40-ak km/h  mu okretaji odu na 2300, i onda da bi počeo usporavat treba retarder skroz do kraja povuć, inače ako ostane na recimo ta dva zuba čak malo i ubrzava.
Putnicima je vjerujem udoban, sicevi su ok, ima mjesta za noge među sicevima, grijanje radi vrlo dobro.. Sve u svemu mislim da je ovo prilično dobar bus, vidjet ćemo kako će se ponašat kad prođe par stotina tisuća kilometara. Do tada, gušt je radit u njemu  perfeto

MAN truck bus

ZETovi IVECO Crossway i Crossway LE imaju ručicu s 4 zuba, prvi zub je samo motorna kočnica, a tek drugi zub je prvi stupanj retardera vjerojatno je isto tako i kod vaših Crosswaya.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"