prijedlog

Autor busi, Siječanj 12, 2009, 08:56:56

busi

opet ja, nedavno je neko spomenuo bus koji vozi Bayern.

a da se napravi tema sa autobusima nogometnih, kosarkaskih i inih klubova. bilo bi zanimljivo pogotovo ako bi se nasle slike (unutrasnjosti su vecinom nestandardne)

CroHerc

Ja sm za .  Već imamo dosta materijala po forumu.

bugi

zamolio bih moderatore da stave u topic di su strani prijevoznici i bugarsku pa cu ja napisat par autoprijevoznika i dat info o njima.hvala unaprijed

buSHunter795

Prijedlog
U vezi citiranja slika:

molio bih da se napiše kako se citiraju slike u pravilima (koje rijetko tko čita),
tj. jako puno ljudi citira slike, a nezna kako maknuti sliku.

SAMO TREBATE IZBRISATI IZ CITATA 'IMG KOD':
[ IMG ] na početku
[ /IMG ] na kraju
i slika se automatski pretvori u link na pb/tp/is/slike.hr  ;)

miky

Molim Vas da novodošloga člana "Orsat"-a upozorite da ne vrijeđa na ovome forumu (njegov post br. 2), a posebno da to ne radi uvaženome članu sa titulom, sa velikim znanjem, zalaganjem na ovome forumu, uz napomenu da je taj gospodin jedan od prvih članova ovoga foruma, a i po godinama nije mulac kojega će neki (pretpostavljam mulac) ovdje vrijeđati. Hvala.

medo

i opet..... potpisujem mikyjev prijedlog.

The_Dubster

podržavam prijedlog :)

buSHunter795

Photobucket je poludio...
sada nam još i stavi sve novo...

uglavnom, htio sam vam reći da AKTIVIRATE svoje photobucket račune, jer nekima umjesto slika piše account inactive, isteklo vam 90 dana  ;)

manoplan

#8
Citat: buSHunter795  u Prosinac 10, 2009, 20:30:59
uglavnom, htio sam vam reći da AKTIVIRATE svoje photobucket račune, jer nekima umjesto slika piše account inactive, isteklo vam 90 dana  ;)

Lako je reć  ::|! Ko će se sjetit lozinke i username-a za 6 accounta  >:( ?

zvone16

moj prijedlog bi bio kada dode poruka da u kutu nekom dode neka poruka da nam je dosla poruka
ZvoneXp

Shole

Pa kako ne vidiš da ti kod MOJE PORUKE bude broj (1) ?

maky

Citat: zvone16  u Prosinac 25, 2010, 14:12:14
moj prijedlog bi bio kada dode poruka da u kutu nekom dode neka poruka da nam je dosla poruka
Ovisi koji browser koristiš i kakve su ti postavke, ali meni iskoči i obavijest da sam primio jednu ili više poruka kad otvorim naslovnicu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

zvone16

ZvoneXp

manoplan

Citat: zvone16  u Prosinac 25, 2010, 14:12:14
moj prijedlog bi bio kada dode poruka da u kutu nekom dode neka poruka da nam je dosla poruka
To se može postaviti u postavkama profila :

Profil ==> Uređivanja profila ==> Privatne poruke ( tu treba kvačicom označiti opciju ''Prikazati popup kod primitka nove privatne poruke?''

Na kraju kliknuti na Izmjena profila

voznik

Da ne otvaram nove teme.

Može ko od moderatora spojiti Slapar teme? Sada imamo več dvije teme sa istom tematikom. Više o tome u podgrupi Slovenija.



hvala