Transporti Nika, Pribislavec (ex Tea Transporti) [ČK]

Autor autobusi.org, Travanj 13, 2008, 11:50:41

autobusi.org

Transporti Nika d.o.o.
Pribislavec, Bana J. Jelačića 43
tel. 040/360-098





zoki.man.fan

jučer ispred Lisinskog




dado1979

To je bus od Tea transporti,vlasnik se zove žućo,malo su ga obnovili samo izvana,od 16.02.2009. vlasnik je Vincek,dal je onog Iveca za neoplana i pobral još nekaj love.

Sonja

ovaj bus vidam na gradilistu Westgate-a kod naplatnih Zapresic.
Ocito da je jedan od mnogih buseva koji prevozi radnike na ovo gradiliste.

Kočijaš

Citat: Sonja  u Ožujak 22, 2009, 10:08:14
ovaj bus vidam na gradilistu Westgate-a kod naplatnih Zapresic.
Ocito da je jedan od mnogih buseva koji prevozi radnike na ovo gradiliste.
Taj bus je stvarno sad od Vinceka,voze radnike Tehnobetona iz Varaždina u Zaprešić ;)
travego  :-)

shef

Evo ga danas u Rijeci, u društvu sa novim Tourismom. Na vratima sada zaista piše "Vincek" d.o.o. Radoboj

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

#6
Citat: shef  u Travanj 16, 2009, 11:18:07
Evo ga danas u Rijeci, u društvu sa novim Tourismom. Na vratima sada zaista piše "Vincek" d.o.o. Radoboj

možeš ga stavit u temu Vincek jer kao što piše u prethodnim postovima kupio ga Vincek i mislim da ne piše Radoboj nego Radovan ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Citat: tomekk  u Travanj 16, 2009, 12:46:54
možeš ga stavit u temu Vincek jer kao što piše u prethodnim postovima kupio ga Vincek i mislim da ne piše Radoboj nego Radovan ;)
A što ćeš... Godine su počele djelovati...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

#8

KREPAT MA NE MOLAT !

tomekk

Evo, uspio sam saznat.I Tea i Nika su putničke agencije i to na istoj adresi.Pitate se zašto?Tea je u stečaju pa pretpostavljam da je zato otvorena nova firma  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek


Shole

Mislim da je ovo jedan od ex 10-ak komada Adriatic BUS-a iz Rijeke.   Ako sam slučajno pogriješio, onda je 100% od istog prethodnog vlasnika.

bre

kod gazde prinova (već oko mjesec dana )   ---  bijeli city

Tomek