Šuco Tours, Ploče [DU]

Autor Tomek, Prosinac 14, 2008, 17:50:42

MB 0404 eurostar

Kakva  je ova 315 bez klime na krovu neko tko ju je vidio uživo

elvis

Ni gazda jos ne zna kako mu sad izgleda autobus :)
slikano jutros

STEFI- GRAF

Citat: MB 0404 eurostar  u Siječanj 16, 2013, 17:08:06
Kakva  je ova 315 bez klime na krovu neko tko ju je vidio uživo
A šta klima nemože biti negdi drugo smještena šta znači da ako nije na krovu da je nema ;D

MB 0404 eurostar

Znam da se klima nalazi dole i znam da je to tropik  a ona sa ventilatorima na krovu obična nego sam se interesirao za taj bus pa da je lakše skušiti za koju sam pitao rekoh "ona bez klime na krovu" ;D

STEFI- GRAF


MB 0404 eurostar

clubstar nije nego doša a več na njuškalu

valiz

I sad vrijedi više nego prošle godine?

STEFI- GRAF

Clubstar uništen sa tom piturom  >hammer<

MB 0404 eurostar

Zbilja je uništen prvo jer boja nije ljepa a drugo jer auverter nemore biti jednobojan bez ikakvih crta ili simbola

Jan

Kod mene u firmi je Ibusov teamstar ,volio bih da vidite filter zraka,koji sam zamijenio.Inače vozim 25 godina,kamione Rusija itd..Zadnje dvije sam na busu.Nikad ništa slično nisam vidio.A vidio sam svašta.Samo želim preporučiti oprez,potencijalnom kupcu Clubstara.

Majstor

Boja ko stvoren za Samoborcek  ;D
Samo mi sudite pošteno !

miky

Predlažem da se ovome Jan-u izbriše post...

MB 0404 eurostar

pa čovjek je samo upozorio ko ce kupovat ima oci i mozak pa ce sam zaključiti dali je bus ok ili ne

miky

Citat: MB 0404 eurostar  u Veljača 11, 2013, 23:34:26
pa čovjek je samo upozorio ko ce kupovat ima oci i mozak pa ce sam zaključiti dali je bus ok ili ne

Točno, ali ima tek 2 posta i mi bi mu trebali vjerovat...Vjerovatno neki nezadovoljni vozač ili sl., svakako mislim da pretjeriva, ipak se radi o dugogodišnjem prijevozniku koji ima dosta vozila i nije prikladno ovako pisati o čovjeku NEPROVJERENE informacije, a još vidimo da u skoro 36 sati nitko nije potvrdio nešto slično, mislim da je čak za BAN od barem tjedan dana...

josiPLAN1

Ajde sad mu oprosti a i Šuco nek ubuduće neka ne zaboravi prominit filter od arije i to je to.AJMO MI DALJE. good_boy